Blanka Lipińska to znana polska pisarka, która otrzymała swoją największą popularność po romantycznej opowieści "365 dni". Swoje życie zawodowe pisarka ułożyła w bardzo dobry sposób, no i w prywatnym życiu wydawało się, że wszystko jest dobrze. Przez półtora roku znajdowała się w związku z polskim gitarysztą Baronem. 

Od niedawna para się rozstała. Pierwsza o tym poinformowała sama pisarka. Zaznaczając, że jest teraz bardzo trudny okres w jej życiu. Lipińska postanowiła po tym wyjechać do Egiptu, aby jakoś odwrócić uwagę od trudnego rozstania z facetem. 

Popularne wiadomości teraz

Lewandowscy planują trzecie dziecko? Para już zna, kto się urodzi

Shannen Doherty jest w czwartym stadium raka

Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody

11 lat temu 52-letnia Olga znalazła w krzakach bzu dziecko i postanowiła adoptować go. Jak potoczyło się ich życie?

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu. Bez swoich sztucznych rzęs wygląda całkiem inaczej

Ostatnio pisarka postanowiła udzielić szczerego wywiadu na temat rozstania z Baronem. W rozmowie z magazynem Party gwiazda zdradziła, co ich łączyło z Baronem i jak spędzia urlop w Egypcie?

Miałam znajomych z Al-Dżuny, doleciała do mnie stylistka fryzur Agnieszka, więc na brak towarzystwa nie mogłam narzekać. Byłam też w kontakcie z menadżerką, terapeutką i rodziną. Z taką ekipą, realną i wirtualną, nie było mowy o samotności -powiedziała Blanka Lipińska.

Później zaczęła mówić o samym Baronu:

Alek jest bardzo poprawny, dyplomatyczny, nie pokazuje zbyt wiele i nie wpuszcza obcych do swojego świata. W nim jest inna mądrość. Jako mężczyzna z moim sukcesem radził sobie wyjątkowo dobrze. Połączyło nas jedno: oboje mieliśmy nietuzinkowe spojrzenie na życie i świat. Wychowaliśmy się w polskiej kulturze, ale nie do końca zgadzaliśmy się z jej założeniami. Jako para nie zawsze zgadzaliśmy się we wszystkich kwestiach, ale… teraz nie ma to już żadnego znaczenia.

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” miała wypadek. W jej samochód wjechał autobus

Czy nadal Lipińska wierzy w miłość?

Oczywiście, że ciągle wierzę w miłość. Popatrz na moich rodziców — są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje. Bez niej życie nie ma żadnego sensu. Więc z optymizmem, ale bez naiwności, patrzę w przyszłość, bo wszystko jeszcze przede mną.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?