Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są bardzo aktywni w swoich mediach społecznościowych. Na swoich Insta Story dziełą się wszystkim co się dzieje u nich w życiu. Wychowują dwóch córek, twarzy których na razie nie prezentują dla swojej publiczności. 

Marcelina Zawadzka ma nowego partnera. Jest bardzo przystojny

View this post on Instagram

To zdjęcie wrzucone tutaj dzisiaj nie jest absolutnie przypadkowe. Spodziewam się TEGO co nieuniknione. Nie każdy MA bujne kształty, ale z pewnością nie oznacza to jednego- że MAM z TYM problem. Wręcz przeciwnie. Dziś o tym CO widzicie na zdjęciu a właściwie CZEGO właściwie NIE WIDAĆ popełniliśmy CAŁY odcinek na kanale Dowbory Be Happy. Jeśli macie trochę czasu, zapraszamy! Czy już się domyślacie o czym on będzie?!! Wiemy, że po raz pierwszy nie wyrobiliśmy w czwartek z emisją, ale mój naprawdę zdolny mąż @maciej_dowbor tak super SAM zmontował, że absolutnie należą mu się pochwały! I pamiętajcie- wchodzicie na nasz kanał poprawić sobie humor. Moim skromnym zdaniem DZISIAJ Wam to właściwie gwarantujemy! 😂😂😂🚀💫⭐️😉Link w BIO! 💋 #naturalnie #bikinivibes👙 #hotORnot #dowborybehappy #nowyodcinek #nakanale #mama #body #naturalbody #nigdyPLAY #ZAWSZEnatural #😂😂😂😂🚀

A post shared by Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska) on

Popularne wiadomości teraz

Dziewczyna przygarnęła „najsmutniejszego kota świata” i pokazała, jak piękny stał się w ciągu roku

4 pary znaków zodiaku, które są tylko dla siebie stworzone

Jak wygląda i czym zajmuje się córka Ewy Wachowicz? 19-latka ma już własny biznes

Najbardziej samotne kobiety według znaku zodiaku

Od niedawna Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie swojej mamy, której do tej pory nigdy nie pokazywała. Aktorka opublikowała czarno-białe zdjęcie mamy, która trzyma małą Joannę w rękach. Matka Joanny Koroniewskiej zmarła 20 lat. Aktorka szczero napisała o tym, jak przeżywała ten ciężki moment:

Nigdy wcześniej nie pokazywałam Mamy. Dlaczego teraz się na to zdecydowałam? Minęło dokładnie 20 lat i 11 dni od jej śmierci. I jednej z największych tragedii w moim życiu. To tak strasznie dawno temu. Tak wiele się zmieniło a mimo wszystko ból nadal pozostał. I pewnie będzie mi towarzyszył zawsze. Była taka pozytywna, zawsze uśmiechnięta. Ja zostałam sama. Bez ojca, rodzeństwa. Na wiele lat. Boli nadal i pewnie zawsze będzie bolało. Nie lubię października. Zawsze będzie kojarzył mi się z jej odejściem.

Jarosław Kret skarży się na fatalny stan zdrowia. To objawy koronawirusa

Przyczyną śmierci stał rak piersi, która miała mama Koroniewskiej. Joanna postanowiła napisać ten post, aby zachęcić wszystkich dziewczyn i kobiet do badań:

Ale paradoksalnie ten miesiąc jest miesiącem walki z rakiem piersi, choroby, której mojej Mamie nie udało się pokonać. Ciągle mówimy o badaniach, ale czy je rzeczywiście wykonujemy?! Czy wiecie, że na fantomie możecie same nauczyć się wykrywać zmiany w piersiach?! Że NAPRAWDĘ badanie może uratować nam życie?! Kochani! 💞💕💓💗Wspieram WSZYSTKICH w walce z tą okropną chorobą i namawiam WSZYSTKICH do badań !! Ja widziałam w szpitalu z Mamą młode dziewczyny, którym dzięki szybkiej diagnozie się udało! Oby w naszym życiu było jak najmniej takich tragedii. 

View this post on Instagram

Nigdy wcześniej nie pokazywałam Mamy. Dlaczego teraz się na to zdecydowałam? Minęło dokładnie 20 lat i 11 dni od jej śmierci. I jednej z największych tragedii w moim życiu. To tak strasznie dawno temu. Tak wiele się zmieniło a mimo wszystko ból nadal pozostał. I pewnie będzie mi towarzyszył zawsze. Była taka pozytywna, zawsze uśmiechnięta. Ja zostałam sama. Bez ojca, rodzeństwa. Na wiele lat. Boli nadal i pewnie zawsze będzie bolało. Nie lubię października. Zawsze będzie kojarzył mi się z jej odejściem. Ale paradoksalnie ten miesiąc jest miesiącem walki z rakiem piersi, choroby, której mojej Mamie nie udało się pokonać. Ciągle mówimy o badaniach, ale czy je rzeczywiście wykonujemy?! Czy wiecie, że na fantomie możecie same nauczyć się wykrywać zmiany w piersiach?! Że NAPRAWDĘ badanie może uratować nam życie?! Kochani! 💞💕💓💗Wspieram WSZYSTKICH w walce z tą okropną chorobą i namawiam WSZYSTKICH do badań !! Ja widziałam w szpitalu z Mamą młode dziewczyny, którym dzięki szybkiej diagnozie się udało! Oby w naszym życiu było jak najmniej takich tragedii. Dlaczego po tylu latach zdecydowałam się na ten krok? Ponieważ pomyślałam sobie, że jeśli przez publikację tego zdjęcia choć jedna dziewczyna zadba o siebie i pójdzie w końcu na badania to warto było to zrobić. Pamiętajcie Kochani żeby przypilnować też swoich najbliższych! Ściskam wierząc, że to miało sens i licząc na Waszą wyrozumiałość i naprawdę ogromną delikatność całej sprawy. #europejskidzieńwalkizrakiempiersi #europejskidzienwalkizrakiempiersi #rozowypazdziernik #rak #stoprakowi #badajsie #💖

A post shared by Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska) on

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Masz dużo pozytywnej energii, jak na to co przeżyłaś. Trzymaj się ciepło i zdobywaj dalej świat tak jak to robisz 

Joasiu mama była piękną kobietą a Ty jesteś do niej podobna 😍ten sam uśmiech w oczach

Piękna mama. Jesteś chodząca dobrocią :) byłaby z Ciebie bardzo dumna 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

 


Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?