Na początku listopada, marzenie Joanny Krupy spełniło się. Na świat przyszła jej długo wyczekiwana córeczka Asha-Leigh. Mała jest owocem małżeństwa Joanny i Douglasa Nunesa. Pomimo tego, że para ma za sobą krótki staż, jej partner marzył o szybkim założeniu rodziny.

Joanna Krupa krytycznie komentuje swój wygląd w ciąży !

Para nie ukrywa wizerunku swojego dziecka, a także chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami na temat opieki nad maleństwem. W związku z tym, Dzień Dobry TVN postanowiło poprosić Joasię, by opowiedziała o swoich przemyśleniach na temat macierzyństwa.

"Przyznam się, że nie jest lekko. Jest większy teraz stres, bo jest mała. Dużo jest zmian w naszym życiu, ale gdy widzę, jak on się zajmuję małą, to jest przepiękne. Ja też jestem zaangażowana. Wzięliśmy kogoś, żeby nam pomagał, ale bardziej, żeby pomagać w domu i wychodzić z pieskami, a ja wtedy mogę zajmować się małą. Myślę, że on uwielbia to, że tak dobrze sobie poradziłam jako matka, bo nigdy nie wiadomo. Ale nie będę kłamać, jest dużo stresu, bo pojawiła się osoba, o którą będę musiała się martwić do końca życia. Tak powiedział Douglas, gdy Asha się urodziła." - wyznała Joasia

Popularne wiadomości teraz

Unikalne zdjęcia księżnej Diany: nikt oprócz członków królewskiej rodziny nigdy nie widział jej w podobnej odsłonie

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Jasnowidz Wojciech Glanc wie, kto wygra w prezydenckich wyborach. Tego warto się było spodziewać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Agnieszka Koczarowska udostępniła zdjęcie z córeczką

Asia wyznała także, że nie rezygnuje z wyjść z przyjaciółmi, by zachować równowagę psychiczną. Dodała również, że planuje z mężem zacząć wychodzić na randki, by dbać o związek.

Zgadzacie się z Joanną, że macierzyństwo to trudny ale zarazem piękny okres w życiu kobiety?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com