Wielu Polaków narzeka na niskie zarobki i wciąż rosnące ceny, jednak to, jaka jest obecnie sytuacja emerytów w naszym kraju, naprawdę jest niepokojąca.

Na ogromnie niskie emerytury narzekają nie tylko rolnicy, ale także artyści. Wielu z nich to bardzo zasłużone osoby dla kultury, a mimo to na starość muszą wciąż pracować, by się utrzymać. 

Anna Mucha miała wypadek. Zdjęcia wyglądają niepokojąco

Do tego grona należy także piosenkarka Alicja Majewska. Wokalistka ma za sobą wiele przebojów i nagród. Oprócz tego artystka może się też pochwalić Brązowym Medalem Zasłużonych Kulturze Gloria Artis czy byciem trenerką w The Voice Senior. Wydawałoby się więc, że Majewska nie ma co narzekać na dochody. Niestety, z powodu epidemii i odwołania swoich licznych koncertów, piosenarka aktualnie nie zarabia zbyt dużo. Mimo to, wie że warunki te są podyktowane korzysciami zdrowotnymi, które są po prostu teraz najważniejsze.

Życie zmusza nas do godzenia się z wieloma rzeczami, na które nie mamy wpływu. Teraz najważniejsze jest nasze zdrowie – podkreśla gwiazda.

Popularne wiadomości teraz

Astrolodzy nazwali znaki zodiaku, którego życie w listopadzie zamieni się w białą passę szczęścia

Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała

Wyjątkowy prezent na urodziny Oliwii Bieniuk od Anny Przybylskiej. Aktorka pomyślała o tym przed śmiercią

Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni

Barbara Kurdej-Szatan kupiła apartament w Warszawie. Musiał kosztować majątek

Alicja Majewska mimo ówczesnej złej kondycji sztuki i bardzo niskiej emerytury, która wynosi zaledwie tysiąc złotych - nie narzeka.

Tyle mam, ale się nie żalę, bo przecież mogę dorobić – wyznała w wywiadzie.

Mimo iż kondycja finansowa wokalistki nie jest może najlepsza, piosenkarka podkreśla, że bardziej niż pieniędzy, brakuje jej po prostu kontaktu z publicznością przez odwołane koncerty.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com