Aleksandra Kwaśniewska od pewnego czasu nie pojawia się w polskim show-biznesie. Córka byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, poświęca cały swój czas na kochaną rodzinę. W swoich mediach społecznościowych często dzieli się zdjęciami swoich czworonożnych pupilów oraz męża. Aleksandra jest żoną od 8 lat, ale z mężem nadal nie mają dzieci. Dlaczego? Gwiazda nie zdradza.

View this post on Instagram

Z okazji Dnia Psa chciałam wyrazić wdzięczność, szacunek i podziw dla wszystkich, którzy doprowadzili do końca psiego piekła zwanego Radysami. Dla Waszej wrażliwości, bezinteresowności, poświęcenia i determinacji. Jesteście wielcy! @pogotowiedlazwierzat @fundacja_judyta @fundacja_zlap_dom @zwierzeca_polana, @otoz_animals_ , #fundacjamondocane i inni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A my tymczasem pomagajmy pomagać, adoptując psy ze schronisk, dając domy tymczasowe (to teraz bardzo bardzo potrzebne) czy wspierając powyższe fundacje finansowo lub rzeczowo. Jak wiadomo w grupie siła, a co dopiero w stadzie 💪🐶❤️

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Popularne wiadomości teraz

Joanna Górska po walce z ciężką chorobą pokazała jak teraz wygląda. Nowa fryzura robi wielkie wrażenia!

Basia Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia. Fani piszą, że jest podobny do mamy

Historia kobiety, która po raz pierwszy została matką w wieku 60 lat i którą zostawił mąż, ponieważ nie mógł wytrzymać dziecięcego płaczu

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Celine Dion pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni jej wyglądem

Aleksandra Kwaśniewska ma swoje konto na Instagramie. Oprócz zdjeć męża i psów, prezenterka czasami wrzuca zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Ostatnio Kwaśniewska opublikowała foto, na którym wspomina ostanie swoje ciepłe wakacje. Na nim widzimy, jak mała jeszcze Aleksandra z kotkiem siedzi na leżaku i patrzy do kamery.

niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy -napisała Alksandra Kwaśniewska na Instagramie. 

Joanna Krupa jest bardzo zmartwiona. Ona powiedziała o swoim złym samopoczuciu

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Większość  pełności zgadzała się ze słowami Kwaśniewskiej.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ola Kwaśniewska pochwaliła się swoim talentem. Ostatnio Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się swoim ukrytym talentem. Okazuje się, że gwiazda potrafi pisac teksty do piosenek. Między innymi napisała tekst piosenki do singla Matta Duska. Artysta do współpracy zaprosił także męża Oli, Kubę Badacha. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 


 

 
 

 


Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?