Przed laty Hannę Śleszyńską i Piotra Gąsowskiego łączyło piękne i płomienne uczucie. Owocem tego związku jest syn Jakub. Mimo, że ten związek nie przetrwał aktorów łączy piękna przyjaźń i ciepłe relacje. 

Hanna i Piotr często występują razem. Możemy ich obserwować na szklanym ekranie bardzo często. Jednak ich syn z branży był nieco wycofany. 

Przed laty Jakub związany był z programem Dzień dobry TVN a w 2017 zagrał w serialu Belfer. Po pewnym czasie okazało się, że młody mężczyzna studiował na Akademii Teatralnej w Warszawie. 

Rodzice nie kryją dumy bowiem kilka dni temu Jakub został magistrem sztuki. Obrona pracy odbywała się zdalnie lecz stres z pewnością towarzyszył Jakubowi taki sam jakby miał bronić pracę stacjonarnie. 

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska zamieściła wstrząsający post: "Miałam osiem ciąż"

Radek Majdan opublikował zdjęcie ze szpitala. Jak się czuje polski piłkarz?

Basia Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia. Fani piszą, że jest podobny do mamy

Brytyjski astrolog powiedział, kiedy skończy się pandemia. Pocieszająca prognoza

Dumni Rodzice pospieszyli z gratulacjami! 

Synku! Jestem z Ciebie cholernie dumny! Jesteś pierwszym wnukiem dziadka Włodka , który został magistrem i pierwszym moim dzieckiem z tym tytułem! Mama Hania świętuje ten moment już drugi raz!!! (...) Gratuluję Ci z całego ojcowskiego serca, Tobie Haniu gratuluję takiego syna i takich synów! Kuba! Idź za swoimi marzeniami, nie poddawaj się gdy inni będą Ci mówić, że nie dasz rady, a bazę i zaplecze zawsze będziesz miał u Twoich rodziców! I zawsze możesz na nas liczyć!!! Na mury synku!!! Kochamy Cię bardzo i kibicujemy!!! Dumni rodzice. Hania i Piotr

Kochani! Skoro już przyzwyczaiłem Was do tego, iż lubię się dzielić z Wami moimi myślami, emocjami, radościami i smutkami, dzisiaj dzielę się z Wami moim świętem i moją dumą! Mój syn Kuba... obronił pracę magisterską, został Magistrem Sztuki a tym samym ukończył edukację w warszawskiej Akademii Teatralnej na wydziale aktorskim!!! Jest mi tym bardziej miło i radośnie, iż ukończył tę samą Uczelnię, którą ukończyli jego rodzice, czyli Hanna Śleszyńska i ja!

My także dołączamy się do gratulacji i życzymy wielu sukcesów prywatnych i zawodowych! 

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com 

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?