Anna Przybylska to była jedna z najbardziej popularnych i utalentowanych aktorek w Polsce. Zmarła ona dość wcześnie. Miała jedynie 36 lat. Przyczyną śmierci stała guza trzustki. Przybylska zostawiła po sobie trójkę dzieci, których urodzila w związku z Jarosławem Bieniukiem. Starsza córka Oliwia teraz robi pierwsze kroki w show-biznesie. Dziewczynka, jak i jej mama, zajmje się modelingiem, a od niedawna spróbowała siebie i w aktorstwie.

Anna Przybylska

Danuta Martyniuk wspomina swoją byłą synowę. "Nazywała mnie mamą"

Reżyser Radosław Piwowarski tus po śmierci Przybylskiej postanowił nakręcić o niej film. Jeszcze 6 lat temu ruszyli wstępne pracy. Teraz reżyser wrócił się ponownie do tgo pomysłu. Czy Oliwia Bieniuk zagra swoją mamę?

Lara Gessler wzięła ślub? Restauratorka pochwaliła się zdjęciem w białej sukience

Popularne wiadomości teraz

Joanna Górska po walce z ciężką chorobą pokazała jak teraz wygląda. Nowa fryzura robi wielkie wrażenia!

4 pary znaków zodiaku, które są tylko dla siebie stworzone

Basia Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia. Fani piszą, że jest podobny do mamy

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Teraz to już nie wiem, czy taki film kiedykolwiek powstanie. Gdyby to była biografia, uważałbym za niezwykle ryzykowne, obsadzenie córki w roli Ani. Wiem, że pół Polski chciałoby to zobaczyć, ale ja bym się nie odważył. Może gdyby to był film inspirowany tą historią, taki o kopciuszku z Wybrzeża, którzy przyjechał do Warszawy i na którego punkcie wszyscy oszaleli, to wtedy tak. Jeśli okazałoby się, że Oliwka ma tylko 50 proc. talentu mamy, to i tak by wystarczyło – zdradził Piwowarski w rozmowie z „Flesz”.

View this post on Instagram

fioletowo trochę🧞‍♀️

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🤖 (@oliwia.bieniuk) on

Kolejne niedomaganie Anny Przybylskiej. Anna Przybylska była jedną ze znanych i bardzo utalentowanych polskich aktorek. W 1997 roku zadebiutowała postać „Suczki” w filmie Radosława Piwowarskiego Ciemna strona Wenus z 1998. Grałą w takich filmach, jak "Sezon na leszcza", "Złotopolscy", "Lokatorzy". Aktorki nie stało w 2014 roku, zmarła ona w rezultacie choroby onkologicznej. Miała guzę trzuski. Po sobie zostawiła trójkę dzieci, których urodziła w związku z polskim piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 
 

 Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?