Małgorzata Kożuchowska to znana polska aktorka, która otrzymała swoją rozpoznawalność dzięki serialu "Rodzinka.pl". Tam ona zagrała słynną żonę, kobietę i matkę Natalię Boską. W samej rzeczywistości Kożuchowska dość w późnym wieku stała mamą. W 43 lata Małgosia urodziła syna Jana. 

Magda Gessler w wyprostowanymi włosami. Fani pytają: "Gdzie pani loczki?"

Popularne wiadomości teraz

Astrolodzy nazwali znaki zodiaku, którego życie w listopadzie zamieni się w białą passę szczęścia

Nigdy nie wybaczą: 4 znaki zodiaku, dla których zdrada jest prawdziwym końcem świata

Katarzyna Cichopek wyrzucona z serialu. Produkcji nie przypadła do gustu jedna rzecz

Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni

Od niedawna synek Jaś świętował swoje 6. urodziny. Aktorka z tej okazji postanowiła organizować prawdziwe dziecięce święto. Motywem imprezy byli psy. Kożuchowska zamówiła ciasta i wypieki w postaci uroczych zwierzaków. 

Ktoś tu chyba miał urodziny. A kto, a kto? A synek tej pani! Jaś!!! - napisała aktorka pod zdjęciami z imprezy, którymi pochwaliła się fanom za pośrednictwem swojego instastory.

Nowa partnerka Jarka Bieniuka. To już czas na nową miłość...

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wróblewska przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Julia Wróblewska nigdy nie stroniła od tego, by dzielić się swoim prywatnym życiem na profilu w mediach społecznościowych. Często umieszcza wpisy o tym co właśnie robi, co dzieje się w jej życiu zawodowym, ale także prywatnym. Młoda aktorka nigdy także nie ukrywała, że ma pewne zaburzenia w sferze swojego zdrowia psychicznego. Julia informuje fanów o swoich poczynaniach na terapii jednak teraz podzieliła się informacją o zaostrzeniu złego samopoczucia. O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com