Katarzyna Dowbor jest znana polska dziennikarka i prezenterka, autorka wielu reportaży i telewizyjnych programów publicystycznych. Prowadzi popularny program w Polsce "Nasz nowy dom", gdzie ze swoją ekipą robi całkowity remont w domach innych ludzi. Katarzyna Dowbor grała tak samo w filmach, takie jak: Komedia małżeńskaNa dobre i na złeDuża przerwaW labiryncieJest jak jestEkstradycjaTato.

Ujawniono powód rozwodu Doroty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz nie jest bez winy

Popularne wiadomości teraz

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

"Koronkowa rocznica ślubu": Katarzyna Cichopek świętuje 13. rocznicę ślubu z mężem

Z tego powodu dochodzi do skandali: Douglas Nunes jest bardzo zazdrosny o Joannę Krupę. Wszystko przez jej pracę

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

Dziennikarka ma swoje konto na Instagramie. Ostatnio gwiazda podzieliła się zdjęciem ze swojej młodości. Opowiadała o tym, jak 22 lata temu wzięła udział w wyprawie na Spitsbergen. Dziennikarka opowiedziała o tym, jak minęła ta wycieczka. 

Prawie 22 lata temu wzięłam udział w wyprawie na Spitsbergen. Do udziału w wyprawie zaprosił nas wybitny alpinista i himalaista Artur Hajzer, niestety już nieżyjący. Opiekunem i kierownikiem wyprawy był Michał Kochańczyk, alpinista, publicysta i fotograf, autor tych zdjęć. Razem z operatorem Marcinem Ołdakiem robiliśmy zdjęcia do programu „Apetyt na zdrowie”. Spędziliśmy na tam 10 dni. Przebyliśmy wiele kilometrów. Spaliśmy w namiotach. Pierwszy raz w życiu spałam we wszystkim, co miałam na sobie. 🙂 Dźwigaliśmy sprzęt i ciężkie plecaki. Czasami Michał pomagał mi i nosił za mnie plecak. 👍 To była dla mnie bardzo ważna wyprawa i duże doświadczenie. A na Spitsbergenie zostawiliśmy zakopane pudełko z pamiątkami, naszymi imionami i nazwiskami oraz polską flagą. Ciekawe czy ktoś znalazł to pudełko? 🤔🙂 -napisała Katarzyna Dowbor. 

View this post on Instagram

Prawie 22 lata temu wzięłam udział w wyprawie na Spitsbergen. Do udziału w wyprawie zaprosił nas wybitny alpinista i himalaista Artur Hajzer, niestety już nieżyjący. Opiekunem i kierownikiem wyprawy był Michał Kochańczyk, alpinista, publicysta i fotograf, autor tych zdjęć. Razem z operatorem Marcinem Ołdakiem robiliśmy zdjęcia do programu „Apetyt na zdrowie”. Spędziliśmy na tam 10 dni. Przebyliśmy wiele kilometrów. Spaliśmy w namiotach. Pierwszy raz w życiu spałam we wszystkim, co miałam na sobie. 🙂 Dźwigaliśmy sprzęt i ciężkie plecaki. Czasami Michał pomagał mi i nosił za mnie plecak. 👍 To była dla mnie bardzo ważna wyprawa i duże doświadczenie. A na Spitsbergenie zostawiliśmy zakopane pudełko z pamiątkami, naszymi imionami i nazwiskami oraz polską flagą. Ciekawe czy ktoś znalazł to pudełko? 🤔🙂 . . 📸 #photo #michałkochańczyk #fotografia #wyprawa #spitsbergen #norwegia #wspomnienia #dawnotemu #apetytnazdrowie #katarzynadowbor #milegodnia

A post shared by Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official) on

Baron poszukuje nową dziewczynę? Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu


Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

22 lata, a wciąż ta sama serdeczna buzia

Piękna kobieta. Najbardziej Panią Kasię lubię za miłość do zwierząt i że przy programie Nasz Nowy Dom uwrazliwia ludzi na potrzeby zwierzat

Gratuluję pozdrawiam serdecznie jest Pani niesamowita 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational