Katarzyna Dowbor jest znana polska dziennikarka i prezenterka, autorka wielu reportaży i telewizyjnych programów publicystycznych. Prowadzi popularny program w Polsce "Nasz nowy dom", gdzie ze swoją ekipą robi całkowity remont w domach innych ludzi. Katarzyna Dowbor grała tak samo w filmach, takie jak: Komedia małżeńskaNa dobre i na złeDuża przerwaW labiryncieJest jak jestEkstradycjaTato.

Ujawniono powód rozwodu Doroty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz nie jest bez winy

Popularne wiadomości teraz

Gdzie mieszka Kinga Duda? Wnętrza to prawdziwy luksus!

Joanna Koroniewska zamieściła wstrząsający post: "Miałam osiem ciąż"

Kamila z Królowych Życia przeszła przemianę

Brytyjski astrolog powiedział, kiedy skończy się pandemia. Pocieszająca prognoza

Dziennikarka ma swoje konto na Instagramie. Ostatnio gwiazda podzieliła się zdjęciem ze swojej młodości. Opowiadała o tym, jak 22 lata temu wzięła udział w wyprawie na Spitsbergen. Dziennikarka opowiedziała o tym, jak minęła ta wycieczka. 

Prawie 22 lata temu wzięłam udział w wyprawie na Spitsbergen. Do udziału w wyprawie zaprosił nas wybitny alpinista i himalaista Artur Hajzer, niestety już nieżyjący. Opiekunem i kierownikiem wyprawy był Michał Kochańczyk, alpinista, publicysta i fotograf, autor tych zdjęć. Razem z operatorem Marcinem Ołdakiem robiliśmy zdjęcia do programu „Apetyt na zdrowie”. Spędziliśmy na tam 10 dni. Przebyliśmy wiele kilometrów. Spaliśmy w namiotach. Pierwszy raz w życiu spałam we wszystkim, co miałam na sobie. 🙂 Dźwigaliśmy sprzęt i ciężkie plecaki. Czasami Michał pomagał mi i nosił za mnie plecak. 👍 To była dla mnie bardzo ważna wyprawa i duże doświadczenie. A na Spitsbergenie zostawiliśmy zakopane pudełko z pamiątkami, naszymi imionami i nazwiskami oraz polską flagą. Ciekawe czy ktoś znalazł to pudełko? 🤔🙂 -napisała Katarzyna Dowbor. 

View this post on Instagram

Prawie 22 lata temu wzięłam udział w wyprawie na Spitsbergen. Do udziału w wyprawie zaprosił nas wybitny alpinista i himalaista Artur Hajzer, niestety już nieżyjący. Opiekunem i kierownikiem wyprawy był Michał Kochańczyk, alpinista, publicysta i fotograf, autor tych zdjęć. Razem z operatorem Marcinem Ołdakiem robiliśmy zdjęcia do programu „Apetyt na zdrowie”. Spędziliśmy na tam 10 dni. Przebyliśmy wiele kilometrów. Spaliśmy w namiotach. Pierwszy raz w życiu spałam we wszystkim, co miałam na sobie. 🙂 Dźwigaliśmy sprzęt i ciężkie plecaki. Czasami Michał pomagał mi i nosił za mnie plecak. 👍 To była dla mnie bardzo ważna wyprawa i duże doświadczenie. A na Spitsbergenie zostawiliśmy zakopane pudełko z pamiątkami, naszymi imionami i nazwiskami oraz polską flagą. Ciekawe czy ktoś znalazł to pudełko? 🤔🙂 . . 📸 #photo #michałkochańczyk #fotografia #wyprawa #spitsbergen #norwegia #wspomnienia #dawnotemu #apetytnazdrowie #katarzynadowbor #milegodnia

A post shared by Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official) on

Baron poszukuje nową dziewczynę? Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu


Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

22 lata, a wciąż ta sama serdeczna buzia

Piękna kobieta. Najbardziej Panią Kasię lubię za miłość do zwierząt i że przy programie Nasz Nowy Dom uwrazliwia ludzi na potrzeby zwierzat

Gratuluję pozdrawiam serdecznie jest Pani niesamowita 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?