Jolanta Kwaśniewska z 1995 do 2005 roku była pierwszą damą Polski. Chociaż od tego minęło już sporo czasu, Jolanta nadal jest ulubianą panią przez większośc Polaków. Jolanta Kwaśniewska od zawsze odróżniała się od pozostałych swoim przepięknym wyglądem. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego ubierała się elegancko i prestiżowo.

Jolanta Kwaśniewska

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie, które zachwyciło jej internautów. W takiej odsłonie jej jeszcze nie wiedzieliśmy

Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania

Metamorfozę Kwaśniewskiej możemy zobaczyć na profilu Facebook piosenkarki Kayah. Kwaśniewska stała gościem audycji, która prowadziła gwiazda.

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do Was po raz pierwszy „dobry wieczór słuchacze Meloradia”. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez mojej audycji „Tu i teraz”. Totalnie się cieszę, że ze mną jesteście wiernie już tak długo i że wciąż Was przybywa. A wszystko to za sprawą fantastycznych gości, z którymi sobie w czasie audycji rozmawiamy, podjadamy ciasto i słuchamy fajnej muzyki. Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce -napisała Kayah. 

Popularne wiadomości teraz

Jabłecznik zalewany: przepyszny deser z aromatycznym nadzieniem i delikatnym ciastem

Dziewczyna przygarnęła „najsmutniejszego kota świata” i pokazała, jak piękny stał się w ciągu roku

Jak wygląda i czym zajmuje się córka Ewy Wachowicz? 19-latka ma już własny biznes

Brytyjski astrolog powiedział, kiedy skończy się pandemia. Pocieszająca prognoza

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! ❤️❤️ Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do...

Posted by Kayah on Wednesday, October 7, 2020

Kasia Cichopek obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji pokazała twarzy swoich dzieci

Pod postem pojawiło się mnóstow komentarzy od internautów. Większość osób zatwierdziła nowy wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. 

Super. Jest przykładem, że kobiety w średnim wieku nie powinny bać się kolorów i nie powinny bać się wyrażać siebie. W sumie żadna kobieta nie powinna się bać, bo tez mamy prawo głosu  -czytamy.

A jak Ci się podoba metamorfoza Jolanty Kwaśniewskiej?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?