5 października 2020 minęło sześć lat od śmierci polskiej aktorki Anny Przybylskiej. Chorowała na ciężką chorobę -guza trzuski, która w końcu otrzymała nad niej zwycięstwo. Po sobie Przybylska zostawiła kochanego partnera i trójkę dzieci. W dniu jej śmierci wszyscy wspominali kochaną Annę. Jej siostra, Agnieszka Przybylska, w swoich mediach społecznościowych opublikowała archiwalne zdjęcie aktorki. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Anna Przybylska

Halina Mlynkowa potwierdza rozwód. To kolejne trudne przeżycie!

Annę Przybylską tak samo wspomina i jej kochany reżyser, Radosław Piwowarski. Pamięta on, jak aktorka wysyłała mu sms w momencie, gdy znajdowała się w szpitalu, walcząć z ciężką chorobą.

Wszystkie inne aktorki natychmiast zapominają, w życiu im się nie przypomni, że ktoś im pomógł, nauczył, pokierował, dał role, coś powiedział. A Anka zawsze mówiła, że wszystko mi zawdzięcza. Nawet w takich ostatnich SMS-ach, które sobie zachowałem - powiedział w rozmowie z Fakt24 reżyser. 

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska zamieściła wstrząsający post: "Miałam osiem ciąż"

Radek Majdan opublikował zdjęcie ze szpitala. Jak się czuje polski piłkarz?

Kamila z Królowych Życia przeszła przemianę

Zdradzona żona napisała list do kochanki swojego męża

Paula Tumala pokazuje swój brzuch po ciąży bliźniaczej. Jak teraz wygląda?

W swoim telefonie nadal ma ostanią sms-wiadomość, którą wysłała mu Anna Przybylska. 

Wysyłała je, gdy już była w szpitalu i było już bardzo źle, to pisała tak serdecznie do mnie. To było bardzo wzruszające. "Kochany reżyserze, nie damy się, wszystko Tobie zawdzięczam itd.”. Żadnego z nich nie skasowałem do dziś - przyznał się reżyser. 

Zdjęcie EAST NEWS

Natalia Kukulska na spacerze z córką. Fani są zachwyceni wyglądem dziewczynki.Natalia Kukulska jest znana polska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Wokalistka wraz z mężem Michałem Dąbrówką mają tróje dzieci. Najstarszy Janek kończy w tym roku juz 20 lat, natomiast następna w kolejności Ania ma lat 15. Natomiast najmłodszym dzieckiem muzycznego małżeństwa jest 3-letnia Laura. Gwiazda jest aktywna w swoim mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje zdjęcia nie tylko ze swojej pracy, a i własnej rodziny.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

 
Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?