Dawid Podsiadło od czasu wygranej w programie "X Factor" totalnie zawojował polski rynek muzyczny. Wszystko co tworzy, przyjmowane jest przez słuchaczy fantastycznie. Słucha go cały kraj mimo, że teoretycznie jego twórczość odbiega od zwykłej muzyki popularnej. Jest przy tym bardzo młody, inteligentny i czarujący, a dotąd nie było ani widu, ani słychu o żadnej dziewczynie kręcącej się wokół niego.

Co prawda, muzyk choć bardzo znany, nie jest wylewny na temat swojego prywatnego życia. Być może dlatego, że nie musi, bowiem jego muzyka sama się broni i nie potrzebuje wokół siebie zainteresowania mediów, a być może jest to wynik tylko i wyłącznie jego nieśmiałości.

Małgorzata Ostrowska jest chora. Teraz codziennie walczy z bólem

Jedno jest jednak pewne, tym razem w życiu Dawida w kwestii związkowej faktycznie jest coś na rzeczy. O tym, że jest zakochany zdradził na koncercie w Poznaniu. Oczywiście, piosenkarz nie ujawnił tożsamości wybranki, jednak portal Plotek podaje, że motyle w brzuchu u artysty wywołała jego koleżanka z zespołu Magdalena Laskowska.

Popularne wiadomości teraz

Zdradzona żona napisała list do kochanki swojego męża

Basia Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia. Fani piszą, że jest podobny do mamy

Historia kobiety, która po raz pierwszy została matką w wieku 60 lat i którą zostawił mąż, ponieważ nie mógł wytrzymać dziecięcego płaczu

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Dziewczyna jest skrzypaczką i towarzyszyła muzykowi podczas akustycznej trasy koncertowej Akustyczny, który jak z resztą każda inna trasa koncertowa Dawida - została przyjęta bardzo ciepło przez fanów Podsiadło, czego potwierdzeniem są wykupione bilety w pierwszych minutach od ich udostępnienia.

Edyta Górniak zdradziła z jakimi problemami boryka się mieszkając w Polsce. W Ameryce było inaczej

Sama Magdalena zapytana przez Plotek o związek z Podsiadło ani nie zaprzeczyła, ani też nie potwierdziła, a swój profil na Instagramie szybko ustawiła na prywatny, co zdecydowanie skłania nas ku temu, by wierzyć portalowi, że coś jest na rzeczy.

To, jak wygląda można wciąż podziwiać w klipach Dawida.

Magdalena Laskowska

Magdalena Laskowska

Myślicie, że pasują do siebie?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

 

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?