Daniel Martyniuk w połowie września rozwiódł się z żoną Eweliną. Małżeństwo trwało prawie dwa lata, a jego zakończenie chyba ucieszyło obie strony rodziny. 

Kontrowersyjny celebryta nie ukrywał radości od uwolnienia się od ex, a jednocześnie nie mógł znieść tego, że sąd uznał go za winnego końca jego małżeństwa i nakazał mu płacić alimenty nie tylko na córkę, ale też na żonę. Martyniuk w swoim stylu - wyznał swoje rozczarowanie na Insta Stories, jednocześnie naśmiewając się z urody jego byłej.

Po takiej dawce żenady, którą systematycznie syn Zenka Martyniuka publikował na swoim Instagramie, wszyscy mieliśmy nadzieję, że choć na chwilę Daniel uspokoi się i nieco przemyśli swoje zachowanie. Można było też domyślać się tego, że po tym, co wyrządził Ewelinie, ale też swojej byłej dziewczynie Faustynie, żadna kobieta nie będzie chciała się z nim związać. Rzeczywistość jest jednak inna.

Daniel Martyniuk poniżył swoją byłą dziewczynę w najgorszy sposób. Gorzej już być nie może

Daniel Martyniuk zakochany

Na łamach Super Expressu Daniel Martyniuk wyznał, że jest w jego życiu pewna "Hiszpaneczka", którą już widzi w roli swojej partnerki życiowej i matki swoich dzieci.

Popularne wiadomości teraz

Dziewczyna przygarnęła „najsmutniejszego kota świata” i pokazała, jak piękny stał się w ciągu roku

Brytyjski astrolog powiedział, kiedy skończy się pandemia. Pocieszająca prognoza

Najbardziej samotne kobiety według znaku zodiaku

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią – mówił – (…) Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie – wyznał Martyniuk.

Te znaki zodiaku będą mieć udane życie miłosne w tym miesiącu. Czeka ich coś wielkiego

Wkrótce Daniel na swoim Instagramie zdradził, kim jest ta tajemnicza dziewczyna. Okazało się bowiem, że jego nową/starą miłością jest jego była dziewczyna Faustyna, którą jeszcze niedawno obraził w sieci. Widocznie, późniejsze przeprosiny Daniela zostały przyjęte.

wyznanie Daniela Martyniuka na Instagramie

Dziewczyna Daniela Martyniuka, Faustyna

Myślicie, że ten związek ma przyszłość?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?