Blanka Lipińska i Baron rozstali się! Oficjalne oświadczenie wydała sama pisarka. W rozmowie z Galą gwiazda zdradziła, że ma teraz bardzo trudny okres w życiu.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach -powiedziała Blanka Lipińska.

Popularne wiadomości teraz

W 2021 roku te trzy znaki zodiaku będą mieć biały pasek w życiu

Anna Mucha rozjaśniła włosy. Z nową fryzurą wygląda znacznie lepiej

Brytyjski astrolog powiedział, kiedy skończy się pandemia. Pocieszająca prognoza

Małgorzata Socha pokazała swoją dorosłą córkę. Zosia ma już 7 lat

Barbara Kurdej-Szatan karmi swojego synka. Rafał komentuje: "Moje Skarby"

Sam Baron w żaden sposób nie skomentował tej sytuacji. Mamy nadzieje, że później dowiemy się, co stało prawdziwą przyczyną rozstania. 

Joanna Przetakiewicz już po ślubie! Projektantka opublikowała przepiękne zdjęcia z ceremonii

Blanka Lipińska i Baron byli jedną z najbardziej pięknych par polskiego show-biznesu. Ostatnio krążyli plotki o ich możliwym ślubie i każdy miał nadzieje, że to się w końcu odbędzie. Ale los potoczył się inaczej. 

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Blanka Lipińska zamieściła romantyczne zdjęcie z Baronem.  Blanka Lipińska od pewnego czasu stała jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Cała Polska i nie tylko zapoznała się z jej słynną, romantyczną opowieścią "365 dni". Z tego został nakręcony film, gdzie główną rolę zagrał włoski aktor Michelle Maroone. W prywatnym życiu Blanki Lipińskiej też jest wszystko w porządku. Spotyka się z polskim muzykiem Baronem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 
 

 

 


Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?