Joanna Przetakiewicz już po ślubie! Znana projektantka w końcu wzięła ślub z Rinke Royensem, z którym jest już związana niemal od trzech lat. W swoich mediach społecznościowych para często zamieszczała romantyczne zdjęcia  i pokazywała swoją wielką miłość. Jak potem ogłosiła to, że biorą ślub! 

Anna Mucha bierze ślub? Aktorka opowiada o swoich planach

Popularne wiadomości teraz

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy na koncert, bo się obraziła. O co poszło?

Dawna miłość najczęściej wraca do życia przedstawicieli akurat tych trzech znaków zodiaku

Zestawienie znaków zodiaku: od najmilszego do najwredniejszego. Które miejsce należy do ciebie?

Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni

Joanna Przetakiewicz już zdąrzyła podzielić się zdjeciami z tej pięknej uroczystości. I trzeba się przyznać, że było to na bogato! Ślub odbył się z Grecji. Cały ołtarz został przyozdobiony pięknymi kwiatami w niebieskim, kremowym oraz białym kolorze. Suknia panny młodej była niezwykła. Długa, biała kreacja posiadała nadrukowane wzory na całej długości. Na zakonczeniu rękawów znajdowali się żółte dodatki. 

Sam pan młody miał na sobie elegancki, biały garnitur. Pod spód założył elegancką błękitną koszulę oraz czarny krawat. Na ceremonii znajdowali się tylko najbliższe osoby. 

Edyta Górniak pochwaliła się swoją figurą. Takie ciało to marzenie każdej!

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Dziękuję ci za miłość. Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów -napisała Joanna Przetakiewicz na Instagramie. 

View this post on Instagram

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 
 

 

  Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1.