Kinga Rusin obecnie znajduje się na wakacjach. Od niedawna dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia programu Dzień Dobry TVN. Teraz planuje aktywny rozwój swojej własnej firmy, chociaż nie wuklucza tego, że znowu pojawi się w telewizji.

Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam- powiedziała Kinga Rusin. 

View this post on Instagram

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Popularne wiadomości teraz

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy na koncert, bo się obraziła. O co poszło?

Zobaczyłam zięcia z inna kobieta i poradziłam córce, żeby się rozwiodła

Nigdy nie wybaczą: 4 znaki zodiaku, dla których zdrada jest prawdziwym końcem świata

Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni

Problemy zdrowotne Danuty Martyniuk. Nikt nie sądził, że jest z nią tak źle

Ostatnio zamieściła zdjęcie z odpoczynku, gdzie mogliśmy zauważyć, jak młodo i pięknie wygląda Kinga Rusin. Dziennikarka zapozowała z miłymi świnkami i dodatkowo zdradziła, co jest tajemnicą jej pięknej figury:

Dziś Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Mija właśnie 6 lat odkąd nie jem mięsa. Dobrze mi z tym – i psychicznie i fizycznie. #govegetarian

Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających aktorek. Te kwoty robią wrażenie

Pod postem oczywiście pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Przepiękna

Cudowna

Śliczna Kinga Rusin. Zawsze wyglądasz bosko!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Wyjątkowy prezent na urodziny Oliwii Bieniuk od Anny Przybylskiej. Aktorka pomyślała o tym przed śmiercią.

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Astrolodzy nazwali znaki zodiaku, którego życie w listopadzie zamieni się w białą passę szczęścia. W tym miesiący ich życie znacznie się zmieni. 

4. Jest to jest nie do pomyslenia! Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni.

5. Gwiazdy, które na co dzień walczą z ciężką chorobą. Tylko na pozór ich życie jest idealne.