Wodnik

Kobiety, które mają swoich partnerów już dawno nie czuły się tak, jak będą się czuć w tym miesiącu. Nagle będziecie mieli dla siebie więcej czasu. Obudzi się w Was ogień pierwszego zauroczenia. Poczujesz, że żyjesz i kkompletnie nikt w tym miesiącu nie będzie w stanie popsuć Ci tego nastroju. Przyszykuj się też na bardzo udaną randkę zakończoną upojną nocą. Koniecznie zainwestuj w piękną bieliznę!

Singielki natomiast także będą miały powody do szczęścia. W ich życiu pojawi się przemiły mężczyzna, który od razu zawróci im w głowie. To będzie intensywny romans, dla którego totalnie stracisz głowę!

fot. Getty Images

Panna

Ostatnio miałaś ze swoim partnerem gorszy czas. Byliście razem, a jakby osobno. Nawał obowiązków Was przytłoczył. Na szczęście gwiazdy wróżą, że w tym miesiącu odbijecie sobie stracony czas. Wspólny weekend dobrze Wam zrobi. Poważna rozmowa sprawi, że wyjaśnicie sobie trudne sprawy i zaczniecie z czystą kartą starać się o Wasze szczęście. Wszystko wygląda na to, że uda Wam się pokonać przeciwności i na koniec miesiąca będziesz cała w skowronkach od słodkich gestów Twojego ukochanego. 

Singielki poznają natomiast nie jednego przystojnego mężczynę. To ewidentnie Twój czas, jakby całe wiadro feromonów wylało się na Ciebie. Jeszcze nigdy nie czułaś się tak atrakcyjna. To bardzo miłe i możesz to wykorzystać i poznać miłość swojego życia. Pamiętaj jednak o tym, by zdecydować się na jednego przystojniaka!

Popularne wiadomości teraz

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

Kinga Duda zdegustowana tym, co zobaczyła na swej drodze. Od razu nakazała posprzątać

Małgorzata Kożuchowska opowiada się za życiem. Otwarcie mówi o wyroku Trybunału

Najpiękniejsze kobiety według znaku zodiaku

fot. Getty Images

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?