Magda Gessler jest powszechnie znaną polską restauratorką i osobą telewizyjną. Jak i sporo innych polskich gwiazd, celebrytka ma Instagram, gdzie ją obserwują ponad 870 tys. osób. Tam ona dzieli się swoim różnorodnym życiem i pokazuję wszystkiego co się da. Tak, na przykład ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami selfie, które w żaden sposób nie podpisała. Natomiast, to zamiast niej zrobiła jej córka Lara Gessler.

Kasia Tusk zachwyca nie tylko ubiorem

Magda Gessler w Instagram

"Wyglądasz, jak skupiony kot" - napisała dziewczyna.

Możemy sobie wyobraić, jak Magda w ten moment się zdziwiła. I na pewno nie oczekiwała takiego od własnego dziecka. Nie zabrakło tak samo komentarzy ludzi, które dobrze zrozumieli humor Lary Gessler. 

Popularne wiadomości teraz

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Magda Gessler

"Zawsze potrafisz rozbawić, Hahaha"

Czy ten komentarz był śmieszny dla was?

Najmodniejsze kolory na zimę 2019/2020

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ewa Chodakowska przygotowała niespodzianki. Znana polska fitness trenerka Ewa Chodakowska podzieliła się informacją o tym, że przed świętami czuje się bardzo zmęczoną. Ale to nie przeszkadza jej przygotowywać noworoczne niespodzianki. Patrząc na polskich gwiazd, często sobie myślimy, że one mają w życiu lus i nic nie robią, że sława i pieniądz pada do nich z nieba. Natomiast, pracują celebryci wiele więcej niż zwykły człowiek, który nie jest związany z show-biznesem. O tym więcej czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com