Temat rozwodu Daniela Martyniuka nadal nie blaknie. Przypominamy, że 21 września (poniedziałek) odbyła się ostateczna rozprawa rozwodowa Daniela Martyniuka z jego żoną Eweliną. Sąd w Białymstoku zdecydował o alimentach w wysokości 3,2 tys. zł miesięcznie: 2 tys. na rzecz byłej już małżonki Martyniuka i 1,2 tys. na ich córkę Laurę. Podczas rozprawy znajdowała się tak samo i matka Daniela -Danuta Martyniuk. Daniel Martyniuk nie do końca zgadzał się z wyrokiem sądu. Zapowiedział, że się od niego odwoła. 

Zdjęcie East News

Syn Dagmary Kaźmierskiej pozuje z ultra kobiecą brunetką. Będzie z tego miłość?

Ewelina oddała wszystkie rzeczy Danucie Martyniuk

Była żona Daniela Martyniuka postanowiła ostatecznie pożegnać się z tym życiem, które miała wcześniej. Dziewczyna oddała wszystkie rzeczy swojej byłej teściowej Danucie Martyniuk. W tym tak samo i pierścionek zaręczynowy, który Danuta jej kiedyś podarowała. 

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie dwa dni przed porodem. Zbyt odważne zdjęcie polskiej trenerki

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk poszalał w weekend. Najpierw roznegliżowane zdjęcia, potem jeszcze coś gorszego

W 2021 roku te trzy znaki zodiaku będą mieć biały pasek w życiu

Najpiękniejsze kobiety według znaku zodiaku

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Poza pierścionkiem nie chciałam tych rzeczy, ale powiedział, że jak nie podpiszę odbioru, to będzie miał kłopoty w pracy i firma zapłaci karę. Zrobiło mi się szkoda człowieka, to podpisałam. Dopiero później do mnie dotarło, że to nie był zwykły kurier, ale człowiek w towarzystwie oddalonego kilkanaście metrów fotografa -zdradza Danuta Martyniuk w rozmowie z SE.pl.

Daniel Martyniuk z byłą żoną Eweliną

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Daniel Martyniuk odpoczywa po rozwodzie. Nie zwracając uwagi na to, że po rozwodzie nadal kontynuują się porachunki pomiędzy dwoma rodzinami, Daniel Martyniuk czuje się w tym momencie na spokojnie. Ostatnio gwiazdor opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy, jak sobie relaksuje. Syn Martyniuka leży na kanapie i ogląda serial "Family Guy". Możemy zauważyć, że Martyniukowie wszystko jedno co się dzieje dookoła, ważne dla niego jest jego spokój i komfort.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?