Trenerka Anna Lewandowska jest żoną znanego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Razem z nim wychowuje dwóch wspaniałych córeczek: Klarę i Laurę. W swoich mediach społecznościowych gwiazda często dzieli się zdjęciami swoich kochanych dzieci. Gwiazda całkiem nie pokazuje ich twarzy, ale i tak widzimy, że dziewczynki są wspaniałe. 

View this post on Instagram

DO YOU KNOW ... that it's never too LATE to start taking care of what, how and when you eat? The effects of junk food are always very serious: ✅ Drowsiness and exhaustion ✅ Obesity ✅Tooth decay ✅ Osteopenia and osteoporosis ✅ Cancer ✅ Hypertension ✅ Diseases of the circulatory system ✅ Insulin resistance ✅ Diabetes ✅ Hypercholesterolaemia How this list will look like is entirely up to you. Therefore, I am going back to the beginning of the post. It is never TOO LATE to start taking care of what we put on our plate! ______________________________ Z cyklu DROGA DO ZDROWIA ▶️ Nowy wpis na blogu ▶️ www.hpba.pl CZY WIESZ, ŻE … nigdy nie jest ZA PÓŹNO, aby zacząć dbać o to, co, jak i kiedy jesz? Chipsy. W reklamach mówią, że to “wyselekcjonowane ziemniaczki i aromatyczne przyprawy, ..” Żal nie spróbować. Przyznaj, ile razy ostatnio padło z Twoich ust “RAZ NIE ZAWSZE” ? U mnie🤔... szczególnie wtedy kiedy mam wakacje.😆 Balans w życiu też jest ważny. Ale, ale... Jednym z głównych celów mojego działania jest pokazanie Wam, że zdrowe odżywianie może być i proste i szybkie, smaczne i niedrogie. I wiem, jak często poruszany jest temat ŚMIECIOWEGO jedzenia, ale widać ciągłą potrzebę wracania do tematu jego konsekwencji. I nie, tu nie o wygląd chodzi, ale o zdrowie. Jak zawsze zresztą. Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, co kryje się pod nazwą śmieciowego jedzenia, niezdrowych energetyków, tłuszczów TRANS czy pustych kalorii. Pytanie, czy brak wartości odżywczej zrekompensuje smak, cena i łatwa dostępność do tego typu jedzenia. Odpowiedź zawsze jest jedna. NIE. Skutki śmieciowego jedzenia zawsze są bardzo poważne. ✅ Ospałość i przemęczenie ✅ Otyłość i nadwaga ✅ Próchnica ✅ Osteopenia i osteoporoza ✅ Nowotwory ✅ Nadciśnienie ✅ Choroby układu krążenia ✅ Insulinoopornośc ✅ Cukrzyca ✅ Hipercholesterolemia To, jak będzie wyglądać ta lista zależy wyłącznie od nas. Dlatego wracam do początku posta. Nigdy nie jest ZA PÓŹNO, aby zacząć dbać o to, co kładziemy na nasz talerz. Przeczytajcie na blogu. A w środę kolejny EKSPERT😉 #annalewandowska #healthyteam #healthyfoods #blog

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Michał Wiśniewski z żoną w żałobie. To wielki cios dla piosenkarza

Popularne wiadomości teraz

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

"Koronkowa rocznica ślubu": Katarzyna Cichopek świętuje 13. rocznicę ślubu z mężem

Barbara Kurdej-Szatan świetuje roczek synka Henia: w sieci opublikowała słodkie zdjęcia malucha

Z tego powodu dochodzi do skandali: Douglas Nunes jest bardzo zazdrosny o Joannę Krupę. Wszystko przez jej pracę

Anna Lewandowska nie przestawała uprawiać sport nawet w tym momencie, gdy zaszła w ciążę. Pokazywała nawet specjalne ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Po porodzie Ania nie przytuła sporo kilogramów i szybko wróciła się do swojej byłej formy.

Oczywiście to rezultat zdrowego odżywiania się i regularnym treningom. Ostatnio Lewandowska opublikowała niezwykłe zdjęcie. Trenerka pozuje przed lusterkiem dwa dni przed porodem. Widać, że nie ma  nadprogramowych kilogramów i opuchlizny. jej brzuszek prezentuje się bardzo pięknie. 

Aktorka Ewa Skibińka pokazała się bez odzieży. Takim widokiem zaskoczyła wszystkich

Ania Lewanowska dwa dni przed porodem

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational