Justyna Żyła jest byłą żoną skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Po rozwodzie kobieta zaczeła wbijać szpiłę byłemu mężowie oskarżała go o to, że ten nie interesuje się  dziećmi. Obecnie możemy zauważyć, że celebrytka zaczęła nowe życie. Od niedawna podzieliła się zdjęciami tego, jak romantycznie spędza czas ze swoim nowym chłopakiem. Pokazywała piękne róże od niego, piła z nim prosecco przed telewizorem.

Jak Daniel Martyniuk odpoczywa po rozwodzie? Syn króla disco polo pochwalił się niezwykłym widokiem

Popularne wiadomości teraz

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy na koncert, bo się obraziła. O co poszło?

Astrolodzy nazwali znaki zodiaku, którego życie w listopadzie zamieni się w białą passę szczęścia

Zobaczyłam zięcia z inna kobieta i poradziłam córce, żeby się rozwiodła

Katarzyna Cichopek wyrzucona z serialu. Produkcji nie przypadła do gustu jedna rzecz

Justyna Żyła pochwaliła się współnym zdjęciem ze swoim nowym chłopakiem

Justyna jak i większość ma swoje konto na Instagram. Ostatnio zdecydowała się na to, aby pokazać swojego nowego chłopaka. Razem z mężczyzną pozuje do lusterka i miło się uśmiecha. Romantyczny obrazek Justyna opatrzyła tytułem piosenki z "Króla "Lwa" - "Miłość rośnie wokół nas". Na razie Żyła nie zdradziła pełne imię swojego nowego wybranka, ale dokladnie wiemy o tym, że jego imię rozpoczyna się na literę 'A". 

Alicja Tracz mogła być zdyskwalifikowana z Eurowizji Junior. Doszło do naruszenia regulaminu

Justyna Żyła pokazała swojego nowego chłopaka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Justyna Żyła radykalnie zmieniła swój wygląd. Justyna Żyła jedna z najbardziej rozpoznawalnych partnerek polskich sportowców. Była żona polskiego skoczka narciarskiego, drużynowego mistrza świata z Lahti (2017) – Piotra Żyły. Owocem ich związku są dwójka dzieci: Kuba i Karolina. W ostatnich czasach celebrytka coraz częściej wbija szpilę byłemu mężowi. Zarzuca mu to, że sportowiec calkiem nie interesuje się swoimi dziećmi. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com