Monika Olejnik jest znana polska dziennikarka i prezenterka, która prowadzi program "Kropki nad I". Poza tym, że dobrze radzi sobie w swojej karierze, dodatkowo lubi uprawiać sport. Dziennikarka pływa, biega, zajmuje się gimnastyką, uprawia się na siłowni. W jej mediach społecznościowych często możemy zobaczyć to, jak trenuje się dziennikarka. Warto zauważyć, że Olejnik świętnie wygląda w swoim wieku, gwiazda ma 64 lat. 

View this post on Instagram

#FelietonMoniki Polska - kraj bez kontekstu: Ludzie władzy opowiadają oburzające rzeczy, a gdy wybucha skandal, tłumaczą się, że ich słowa wyrwano z kontekstu. Okazuje się, że żyjemy w kraju wyjętym z kontekstu. Kiedy prezydent Andrzej Duda zaatakował społeczność homoseksualną, rozpętała się burza. Andrzej Duda krzyczał w Opolu „próbuje się nam wmówić, że to ludzie, że LGBT to ludzie, a to jest ideologia. W szkołach dzieciom wciskano komunistyczną ideologię, to był bolszewizm, a teraz mamy nową ideologię - neobolszewizm”. Kiedy zaczęły pisać o tym wszystkie media zagraniczne, pan prezydent stwierdził, że jego słowa zostały wyjęte z kontekstu. Szef sztabu wyborczego Joachim Brudziński napisał na Twitterze: „Jaka piękna jest Polska bez LGBT”, po czym się tłumaczył, że to też wyjęte z kontekstu. Członek sztabu wyborczego głowy państwa, profesor prawa Przemysław Czarnek stwierdził: „Brońmy rodzinę przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT, skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym”. Potem też się tłumaczył, że jego słowa zostały wyjęte z kontekstu, bo przecież to był komentarz dotyczący zdjęcia z parady gejowskiej. Pan prezydent zaprosił Bartka Staszewskiego, aktywistę LGBT, do pałacu. Staszewski pokazywał zdjęcia dzieci, które popełniły samobójstwo, ku przestrodze, czym jest nietolerancja dla społeczności homoseksualnej. Prezydent według Staszewskiego odpowiedział: im są potrzebni lekarze, a nie równe prawa; jest wolność słowa i będę walczył z ideologią LGBT. Zaraz pewnie usłyszymy, że Staszewski wyjął opinię pana prezydenta z kontekstu. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych aferach dotyczących ministerstwa zdrowia - a to maseczki od instruktora, a to przyłbice kupowane przez żonę instruktora od handlarzy oscypków, a to sprawa respiratorów. I mówią nam, że to jest wyjęte z kontekstu,(...)ciąg dalszy #felietonmoniki na moim profilu na FB #monikaolejnik #zapraszam #wyboryprezydenckie2020 #polityka #wybory #czasdecyzji

A post shared by Monika Olejnik (@monikaolejnik_official) on

Dominika Tajner szuka miłości! Zgadza się na znajomości przez internet

Popularne wiadomości teraz

"Koronkowa rocznica ślubu": Katarzyna Cichopek świętuje 13. rocznicę ślubu z mężem

Na sobie miała tylko majtki: Blanka Lipińska pokazała swoje piękne ciało w bikini

Z tego powodu dochodzi do skandali: Douglas Nunes jest bardzo zazdrosny o Joannę Krupę. Wszystko przez jej pracę

Gwiazdy, które swoją karierę zaczynały w „Idolu”, a dziś już mało kto o tym pamięta

Ostatnio prezenterka opublikowała kolejne nagranie tego, jak się trenuje. Dodatkowo gwiazda zwróciła uwagę na problem hejtu i nienawiści, z którą mają też styczność lekarze oraz nauczyciele. 

Zamiast hejtu i nienawiści bądźmy aktywni. Sport jest ważny w naszym życiu, pamiętajcie. Hasztag owacje dla lekarzy, hasztag owacje dla służby zdrowia. Trzymajmy kciuki, myślmy o nich i dbajmy o siebie dla nich. Pamiętajmy też o nauczycielach. Trzymajmy się wszyscy! -nagrała Olejnik na swoim Instagram. 

View this post on Instagram

#owacjedlalekarzy #owacjedlasluzbyzdrowia #owacjedlanauczycieli Zapraszam na relacje z treningu🙂 Zamiast narzekać🙂 polecam kształtujmy odporność. #sport i #aktywność to świetna inwestycja w #zdrowie Dzisiaj takie #wspomnienie W jednym z wywiadów powiedziałam min: „to jak #sukces w Polsce wywołuje zawiść bardzo mi przeszkadza! (...)” - zamierzam powtarzać te słowa i przypominać. Szanujmy ludzi utalentowanych👏👏👏 wierzmy w #talent i SZUKAJMY TALENTU w ludziach zamiast zawiści! A jeśli ktoś jest tak słaby, że hejtuje - niech się zacznie uczyć. Na naukę nigdy nie jest za późno🙂 Szacunek ponad podziałami! Pamiętajmy o CODZIENNEJ ŻYCZLIWOŚCI dla wszystkich pracowników OCHRONY ZDROWIA i dla nauczycieli❤️ Razem tworzymy wirtualny stadion z owacjami ponad podziałami 👏👏👏 to przykład naszego codziennego szacunku. Wielkie Dzięki❤️ #szacunek #edukacja #nauczyciele #odpowiedzialność #tolerancja #lekarze #covid_19 #szpitale #respect #kultura #kino #pomagajmysobie #niejesteśsam #inspiracje #pasja #wolnemedia #monikaolejnik #kropkanadi #inspiration #tvn24 #tvnpl @tvn24.pl @maciej_stuhr @andrzejchyra_official @martyna.world @malgorzatakozuchowska_ @musialowskimaciej @mgortat13 @szczygiel_mariusz @wojciech.szczesny1 @adam_nawalka @arturrucinskibaritone @piotrbeczala @edyta_bartosiewicz_official pl @patrycja_markowska_official @kopczynski.jacek @edyta_bartosiewicz_official @szczygiel_mariusz @sebastiankarpielbulecka @pkrupinska @jakub.jozef.orlinski @kayah_official @viva_magazyn @player.pl @tokarczuk_olga @rina_vi_ @festiwalgoryliteratury @ostaszewskamaja_official @kach_blazejewska_dietetyk @annalewandowskahpba @mgortat13 @nartowa.pani @chodakowskaewa @kuba.blaszczykowski @kamilgrosicki10 @_rl9 @robertkubica_real @zielu_94 @arekmilik @wojciech.szczesny1 @grzegorz.krychowiak @guardiolaoficial @cristiano @leomessi @neymarjr @marina_official @cswtorun @muzeumsztuki @polinmuseum @vogue.polska @galeria_zacheta @player.pl @eurosportpl @eurosport

A post shared by Monika Olejnik (@monikaolejnik_official) on

Mama byłej żony Daniela Martyniuka zabrała głos w sprawie rozwodu córki

Pod postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od internautów:

Pani Moniko, podziwiam Pani hart ducha, wielką energię i otwartość umysłu. Jest Pani dla nas motorem do działania i wzorem do naśladowania.

Jestem nauczycielem i jestem aktywna, dziękuję i zdrówka życzę! Brawo! Też mnie Pani zawsze motywuje.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational