Wiele już zostało powiedziane na temat pisania książek przez celebrytów, ale oni wciąż nie zamierzają z tego rezygnować, nawet jeśli wróży to tylko jedno - klęskę. To grona tych gwiazd należy między innymi Anna Powierza, czyli serialowa Czesia z „Klanu”.

Ewa Chodakowska szykuje dla fanów już ósmą książkę

Co ciekawe, Powierza ma już za sobą walkę o sławę. Pojawiła się jak dotąd na okładce „Playboya”, „CKM”, a także brała udział w programie „Gwiezdny Cyrk”, który był wielką klapą Polsatu.

Jednak wydaje się, że to pisanie jest dla Powierzy największą pasją, bowiem jej aktualna książka jest już czwartą w kolekcji. Jej dotychczasowe „dzieła” to: „Jak zostać sławną (na premierę tej książki nie przyszedł nikt), Jak schudnąć, gdy dieta nie działaInsulinooporność. I co dalej?”.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta powiedziała „Kocham Cię” swojemu psu. Jego reakcja wzrusza do łez

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Natomiast jej aktualna książka nosi tytuł: "Jak jeść, by nie tyć i nie chorować", ponieważ to temat utraty wagi interesuje ją najbardziej, jako że sama miała z tym problem.

Damian Kordas dostał pracę w Polsacie

Niestety, mimo starań Powierzy, na premierze książki pojawiły się tylko cztery osoby, ale to nie przeszkodziło aktorce pozować fotografom w pełnym uśmiechu.

Myślicie, że tym razem czeka ją sukces?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com