Natalia Szroeder jest uzawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce. Co więcej, artystka została także doceniona za granicą, gdy wykonała cover piosenki Whitney Houston. Niestety, dotychczasowe autorskie utwory Natalii nie zyskały jeszcze dużnego uznania, ale być może wokalistka potrzebuje do tego czasu.

Tymczasem, szczupła piosenkarka będąc gościem w podcaście Kuby Wojewódzkiego – Sztuka Łączenia zdradziła, że w ostatnim czasie zrzuciła aż 10 kilogramów. Jak tego dokonała?

Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy. Tzn. dużo mniej jemy przez kilka miesięcy. Ale nie polecam tego. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie – wyznała Natalia

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Piosenkarka podkreśliła, że nie było to celowe odchudzanie. Natalia nie używała żadnej diety, ani żadnych konkretnych ćwiczeń odchudzających.

fot. Instagram @natalia_szroeder

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Jak widać, często bywa tak, że osoby chcące schudnąć dwoją się i troją, by zrzucić wagę, a się im to nie udaje, a niektórzy chudną, lecz wcale tego nie chcą. No cóż, życie płata nam figle! Mamy nadzieję, że mimo bardzo szczupłej sylwetki, Natalia Szroeder jest zdrowa, bo w końcu to jest przecież najważniejsze.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?