Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana polska celebrytka. 10 czerwca urodziła swojego trzeciego syna Henryka. Dziecko obecnie jest najbardzej popularnym maluszkiem w polskim show-biznesie. Jego szczęśliwe rodzice często dziełą się zdjęciami i pokazują go z różnych ujęć. Małgosia i Radek w żadny sposób nie oszczędzają na swoim maluszku, kupują dla niego najlepsze zabawki i odzież.

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Popularne wiadomości teraz

Agata Duda wreszcie wypowiedziała się na temat Strajku Kobiet. Długo na to czekaliśmy

Ida Nowakowska ma wyrobione zdanie na temat Małgosi Kożuchowskiej. Wystarczyły dwa spotkania

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

Prześmieszny film przekomarzających się psów. Nagranie jest hitem Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan od niedawna opublikowała mile zdjęcie swojego synka. Gwiazda ubrała dziecka w ubranko Simba. Nawiązując do tego, że Henryk z małych lat musi poznawać autorytety. 

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę – odważne lwiątko, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi – miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć.  Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami -napisała na swoim Instagram.

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

View this post on Instagram

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę - odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi - miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć 😊 Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️ @disney_polska @smyk #Disney #DisneyPolska #SMYK #COOLCLUB #DisneyKlasykaŁączyPokolenia

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Jak się okazało na ten raz ubranie dziecka nie kosztowało zbyt drogo. Taki zestaw można kupić w sieciówce dla dzieci Smyk i zapłacić niecałe 7o złotych plus czapeczka za 16,99.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Dodatkowo redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1.   Małgorzata Kożuchowska opowiada się za życiem. Otwarcie mówi o wyroku Trybunału

2.  Ida Nowakowska ma wyrobione zdanie na temat Małgosi Kożuchowskiej. Wystarczyły dwa spotkania

3. Wściekła Jolanta Kwaśniewska komentuje decyzję Trybunału: "Nie liczę na to, że to "nie" powie Agata Duda"

4.  Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

5.  Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani nie kryją oburzenia