Magda Gessler jest znana polska restauratorka i osobowość telewizyjna, która cale swoje życie poświęciła swojej kochanej pracy. Niezadługo Magda będzie pełnić nową rolę w swoim życiu, wszystko po to, że gwiazda zostanie babcią. Jej córka Lara Gessler jest w ciąży. Kobieta ze swoim partnerem Piotrem Szelągiem oczekuje na narodziny swojego pierwszego dziecka.

19 września Lara świętowała swoje urodziny -skończyła 31 lat. Z tej okazji jej mama opublikowała w swoich social mediach zbyt dziwne zdjęcie. Nie wszyscy zrozumieli o co chodzi.

Lara z okazji Twoich urodzin, moja Ty maleńka, na świecie pojawiłaś sie trzydzieści lat temu… teraz Ty oczekujesz na kolejny cud narodzin… Twojej maleńkiej… Kocham nad życie… mama -napisąła Magda Gessler na swoim Instagram. 

Zlikwidowano nielegalną hodowlę kotów perskich!

Pod postem oczywiście posypało się mnóstwo komentarzy od internautów. Jedna z internautek zauważyła, że na zdjęciu jest przyszły tata dziecka, a właśnie Piort Szeląg. Dmucha w kulkę, która pomaga przy porodzie. 

To piłka, która pomaga przy porodzie. Wiec nowa dzidzia już w drodze.

Natomiast magda rozwiała te wątpliwości:

Nie, to probs 

Co chciałaby powiedzieć Oliwia Bieniuk swojej matce? Nastolatka ujawnia

Sama Lara Gessler opublikowała w swoich mediach społecznościowych swoje zdjęcie z wielkim pięknym tortem. 

Co roku urodziny, to dzień na który podświadomie się czeka. Taki Twój dzień🎂🥰Tym razem było inaczej, bo jest nas dwie i to nie na swoje urodziny czekam w ostatnich tygodniach. Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa. Za wszystko co mam, a przede wszystkim kogo mam. Czuje się wypełniona i opatulona miłością ♥️🤰🏼♥️ Dziękuję Wam wszystkim za dobre myśli i słowa -napisała Lara Gessler. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?