Anna Lewandowska nie raz już udowodniła, że oprócz sportu, w jej życiu duże znaczenie odgrywa moda. Trenerka lubi podążać za trendami, chętnie wybiera się na pokazy znanych projektantów, nie omieszka też eksperymentować z typowo modowymi fasonami, które wprowadza w codzienny styl.

Anna Lewandowska próbuje udowodnić fanom, że nie ma idealnej figury. Pokazała swoje „boczki”

Tak było i tym razem, kiedy Ania wybrała się z przyjaciółmi do kawiarni i założyła na tę okazję bardzo oryginalne buty. Zważając na fakt, że zdjęcie jej stylizacji pojawiło się na jej Instagramie, można domyślić się, że Lewandowska była dumna ze swojego looku i chciała się nim podzielić ze swoimi odbiorcami.

View this post on Instagram

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE 👌its amazing! This was the purpose of this challenge 👉 changing habits 👉 change of attitude 👉 better results 👉 body change Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing - you do it for yourself! Let's not forget about your willingness to fight for yourself - it is absolutely impressive! ____________________ WEWNĘTRZNE ZMIANY 👌 Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ❤️ 👉 zmiana nawyków 👉 zmiana nastawienia 👉 lepsze wyniki (!) 👉 zmiana ciała Dokładnie w tej kolejności. Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie🤗 Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie - robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie💪💪 jest ona absolutnie imponująca! I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę! Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening 😎🤗☺️? Tylko kiedy? Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak #annalewandowska #healthyteam #Munich #happy #women

Popularne wiadomości teraz

61-letnia Barbie z Chorwacji wygląda na tyle samo, co jej 37-letni syn

Ida Nowakowska ma wyrobione zdanie na temat Małgosi Kożuchowskiej. Wystarczyły dwa spotkania

Były mąż Marty Kaczyńskiej zrobił szczere wyznanie. Marcin Dubieniecki powiedział o ciąży

Prześmieszny film przekomarzających się psów. Nagranie jest hitem Internetu

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Jak fani Ani zareagowali na jej nowe buty? Nie obyło się bez skrajnych opinii. Jedni byli wręcz zachwyceni tym modelem, inni stwierdzili, że ten model obuwia jest okropny i wręcz nazwali je "trupięgami".

Modne paznokcie na jesień 2020. Takiego manicure będą zazdrościć ci koleżanki

Gusta są różne, więc nic dziwnego, że nie wszystkim spodobała się ta stylizacja. Jednak trzeba przyznać Ani, że wybrała bardzo modne obuwie, bowiem jest ono ostatnim krzykiem mody. O te buty zabiegają największe blogerki modowe tego świata. 

Warto też dodać, że model Lewandowskiej to buty od Bottega Veneta, które kosztują 4200 złotych, więc nie jest to coś, na co każdy z nas może sobie pozwolić. Jednak jeśli komuś bardzo zależy na butach podobnych do tych, to sieciówki oferują nam tańsze zamienniki tych butów w o wiele niższej cenie.

Buty Bottega Veneta Anny Lewandowskiej

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Dodatkowo redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1.   Małgorzata Kożuchowska opowiada się za życiem. Otwarcie mówi o wyroku Trybunału

2.  Ida Nowakowska ma wyrobione zdanie na temat Małgosi Kożuchowskiej. Wystarczyły dwa spotkania

3. Wściekła Jolanta Kwaśniewska komentuje decyzję Trybunału: "Nie liczę na to, że to "nie" powie Agata Duda"

4.  Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

5.  Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani nie kryją oburzenia