Oliwia Bieniuk ma jedynie 17 lat, a już jest gwiazdą polskiego show-biznesu. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zajmuje się modelingiem i dodatkowo aktorstwem. Od niedawna zagrała w filmie Daniela Rusina, czyli YouTubera znanego pod pseudonimem Reżyser Życiaktóry w swoich produkcjach zwraca uwagę na ważne i trudne tematy dotyczące nastolatków.

Od niedawna zabłysnęła na najnowszej okładce "Viva". Poza tym, że pozowała w pięknej profesjonalnej sesji zdjęciowej, dodatkowo udzieliła szczerego wywiadu. W nim nastolatka między innymi wspominała swoją matkę, nieżyjącą już Anię Przybylską. Mówiła o tym strasznym dniu, kiedy matki nie stało.

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom.

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Co powiedziałaby Oliwia Bieniuk do swojej matki, jakby miała taką możliwość?
 
Powiedziałabym: „Mamo, jestem szczęśliwa, chociaż nie tak stuprocentowo. Jeszcze kilku rzeczy mi brakuje. Gdy je spełnię, będę szczęśliwa już bez zakłóceń”. Powiedziałabym też, że tata wierzy we mnie i wspiera w tym, co robię. Na przykład przycisnął mnie, abym chodziła na lekcje śpiewu, choć ja śpiewać nie bardzo lubię i nie umiem. Ale nauczyciel ocenił, że mam słuch i czysty głos, więc będzie w porządku, gdy się trochę podszkolę -powiedziała córka Bieniuka i Przybylskiej.

Ania Przybylska

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


 


Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?