Melissa Jefferson, a właśnie Lizzo, amerykańska raperka otrzymała swój debiut na scenie w 2013 roku. Wtedy ona wydała pierwszy album zatytułowany "Lizzobangers". Jednak już bardziej znaną ona stała po 6 lat. Na początku tego roku sławę Amerykance przyniosły utwory "Juice" oraz "Tempo", które znalazły się na szycie niejednej listy przebojów. Większość mówiła nie tylko o wielkim talentu artystki, a i o jej zbyt wielkich formach. Na ten raz piosenkarka znowu narobiła hałasu wokół siebie. Na swoim profilu w Instagram, ona wystawiła zdjęcia, gdzie jest absolutnie na nago.

Wojewódzki wyśmiał Durczoka. Wystarczająco było tylko jednego komentarza

Lizzo

Amerykańska piosenkarka Lizzo

Amerykańska raperka pokazała swoje ciało

Popularne wiadomości teraz

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

TOP10 uroczych zdjęć zwierzaków. Po ich obejrzeniu buzia śmieje się sama

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Tego ona całkowicie się nie wstydzą. Od dzieciństwa doświadczyła problemów z postrzeganiem swojego ciała, Lizzo zaczęła opowiadać się za body positive i miłością do siebie, podkreślając różnorodność jej muzyki w stosunku do jej ciała, seksualności i innych cech. Oczywiście, pod postem pojawiła się fala różnych komentarzy. Są ludzie, które tego nie rozumieli, a i te, które podziękowali jej za to, że tak otwarto pokazuje swoje "nie idealne" ciało i zachęca wszystkich kobiet z niedoskonałościami pokochać siebie.

Ciekawe, jaką opinię macie wy na to?

Nietypowe miejsca, w które faceci kochają być dotykani!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marcelina Zawadzka zrezygnowała z międzynarodowej kariery. W swoje czasy Marcelina Zawadzka miała szansę znajdować się w zestawie modelek Victoria Secret. Ale wszystko się potoczyło inaczej. Marcelina Zawadzka znana w Polsce, jak modelka i Miss Polonia 2011. Jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Zdradziła, dlaczego nie została modelką Victoria Secret. Czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com