Justyna Żyła po głośnym rozwodzie z Piotrem Żyłą stała się osobą medialną. Po dziś dzień nie wiedząc dlaczego duet ten wywleka swoje brudy na światło dzienne, jednak bez wątpienia zapewnia im to rozgłos, a przecież niektórym tylko o to właśnie chodzi - żeby o nich mówiono, nie ważne jak. Bez wątpienia Justynie się to w pewien sposób opłaca. Dawniej nikt o niej nie wiedział, a teraz zarabia na tym, że jest rozpoznawalna.

Justyna i Piotr Żyła w burzliwej kłótni na oczach wszystkich Polaków. Tak źle jeszcze nie było

Celebrytka po rozstaniu postanowiła nie tylko zawojować w show-biznesie, ale też poprawić swój wygląd, korzystając między innymi z medycyny estetycznej. 

Jakiś czas temu wyznała, że powiększyła sobie usta. Wykonała też inne korekty, które możemy podziwiać na zestawieniu zdjęć. Jej fotografie udostępniła właśnie klinika, w której ręce oddała się gwiazda.

Metamorfoza Justyny Żyły opublikowana przez klinikę

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek świętuje z mężem 12. rocznicę ślubu. Aktorka upamiętniła ten dzień wyjątkową fotką

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Trzeba przyznać, że za to, iż Justyna bez krzty zastanowienia mówi o tym otwarcie, że korzysta z usług medycyny estetycznej warto ją pochwalić, bowiem wiele gwiazd zaciekle zarzeka się, że zmiana ich rysów twarzy jest efektem tylko i wyłacznie diet i ćwiczeń..

Justyna Żyła

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com