Oliwia Bieniuk ma jedynie 17 lat, a już jest gwiazdą polskiego show-biznesu. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zajmuje się modelingiem i dodatkowo aktorstwem. Od niedawna zagrała w filmie Daniela Rusina, czyli YouTubera znanego pod pseudonimem Reżyser Życiaktóry w swoich produkcjach zwraca uwagę na ważne i trudne tematy dotyczące nastolatków.

Oliwia Bieniuk zadebiutowała w najowszej okładce w Vivie. Tym razem dziewczynka zaprezentowała się w profesjonalnej sesji zdjęciowej, gdzie między innymi udzieliła tak samo i wywiadu. Między innymi wspomniała matkę Annę Przybylską, dzień jej śmierci.

View this post on Instagram

Na pytanie, czego mama życzyłaby jej na 18. urodziny, odpowiada: „Nie potrafię sobie nawet wyobrazić tego, co mogłaby mi powiedzieć”. Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka udzieliła poruszającego wywiadu Krystynie Pytlakowskiej. Cała rozmowa w nowej VIVIE! Magazyn dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce już od 17 września, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl💫 Zdjęcia BARTEK WIECZOREK/ LAF AM Makijaż Dagmara Śrama -Pieńkowska Fryzury Paweł Brzozowski Stylizacja @czaja_wyczaja Produkcja Paulina Aleksiejuk-Lewandowska Za pomoc w realizacji sesji serdecznie dziękujemy Kempingowi Chałupy 6/www.chalupy6.com #oliwiabianiuk #annaprzybylska #jaroslawbieniuk #sesjazdjeciowa #poruszajacywywiad #wywiadyvivy #vivamagazyn #tesknota #morze #sesjaplenerowa #vivapl #rodzina #memories

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

Kasia Cichopek świętuje z mężem 12. rocznicę ślubu. Aktorka upamiętniła ten dzień wyjątkową fotką

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Oto gwiazdy, które otwarcie mówią o swoich problemach z tarczycą. To powszechny problem

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom.

Tak samo zdradziła, jaką pamiątkę zostawiła po sobie jej mama.

Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. "Ciemną stronę Wenus" dwa razy. I oczywiście jej ostatni film "Bilet na Księżyc".

Zdjęcie magazyn Viva

Kuba Wojewódzki sfotografowany przez swoją dziewczynę. Mieli aktywny wypoczynek

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. 9 października 2014 została pochowana w grobie swojego ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com