Magda Narożna jest wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi". Wcześniej pracowała razem ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym, ale w pewnym momencie ich drogi się rozeszli. Dawid został całkowicie wycofany z zespołu, teraz zajmuje się swoją solną karierą. Magda Narożna nadal kontynuje swoją pracę na scenie. Poza tym układa swoje prywatne życie. Znajduje się w szczęśliwym związku ze swoim nowym partnerem Krzysztofem. 

W swoich social mediach piosenkarka często publikuje zdjęcia ze swoim ukochanym. Ostatnio Narożna udzieliła wywiadu reporterce z portalu Jastrzabpost, gdzie dotknęła tematu swojego przyszłego ślubu.

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Agnieszka Kotońska z "GoggleBox" zmieniła swoją fryzurę. Teraz wygląda jak nastolatka

My wielokrotnie rozmawiamy na ten temat. To jest przyjemny temat. Każda kobieta też w jakiś sposób chce mieć poczucie bezpieczeństwa. To nie jest aż do takiego stopnia, że się śpieszymy i ma to nastąpić już. Czy to będzie za rok, czy to będzie za dwa, czy to będzie spontaniczne i tak nikt nie będzie wiedział, i po prostu zrobimy taki krok tylko dla siebie, bo my jesteśmy dla siebie, a nie dla kogoś. Jak się potoczy, to życie pokaże -powiedziała Magda Narożna. 

Dodatkowo zdradziła to, jak będzie wyglądać jej ślubna suknia. Okazuje się, że Magda chce suknię mini, aby dobrze było widać jej nóżki.

Wyszła prawda na temat Jacka z „Królowych Życia”. Nie mieliśmy o tym fakcie pojęcia

Ja mam ją cały czas w głowie. Na pewno byłaby krótka. Moją cechą charakteru, kobiecości, są moje nogi. Więc uwielbiam je odsłaniać, mój Krzyś uwielbia jak je odsłaniam, więc ewentualnie jakiś ogonek z tyłu. Zresztą mam nawet jedną sukienkę, w której wystąpiłam w Mrągowie, którą uszyła mi oczywiście Ania Cichosz. Taka biała, przepiękna i jak patrzyłam na siebie w tej sukience, to pomyślałam, że w takiej sukni można by było wziąć ślub na plaży. W takiej pięknej scenerii. Więc któż to wie. Może właśnie w niej stanę do ślubnego kobierca.

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com