Polski prezenter Kuba Wojewódzki jest bardzo znanym żartownikiem. Żadna inna gwiazdą w tej kwestii nie stoi z nim obok. Kuba od wielu lat prowadzi swój talk-show, do którego było zaproszono dużo znanych polskich celebrytów. Nie raz Kuba zawstydzał ich swoimi oryginalnymi żartami. Od niedawna wszyscy mówiły o tym, że Kuba powraca do swojej starej miłości, Anny Muchi. Z tego, obydwoje zaczęli jeszcze bardziej wzbudzać pogłoski, śmiejąc się z tego.

Znane restauracje, których właścicielami są polskie celebryci

Wojewódzki, tak samo, jak i inne bardzo aktywny w swoim Instagram. On śledzi za plotkami i stara się na wszystko reagować pozytywnie i z uśmiechem. Z takim samym pozytywem Kuba zareagował na jedną z sytuacji. Tym razem Kuba na swoim profilu udostępnił zdjęcie z Borysem Szycem i Piotrem Kędzierskim. Jeden z internautów myślał, że na zdjęciu jest Kamil Durczok.

Kuba Wojewódzki w Instagram

"Boże, myślałem, że to Durczok. Czas do okulisty” - napisał on.

Popularne wiadomości teraz

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Na co Kuba nie długo sobie myślał i dał odpowiedź:

"Durczok siedzi w innym pomieszczeniu…"

Przypominamy, że kilka dni temu Kamil Durczok został zatrzymany przez policję. Sprawa dotyczy roku 2008, kiedy Kamil wraz z ówczesną żoną Marianną, przedstawili dwa weksle na kwotę 2 milionów franków oraz 300 tys. zł. Jego żona zaprzecza, że to jej podpis widnieje na dokumentach.

The Pussycat Dolls powraca!

Polski prezenter Kuba Wojewódzki

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Edyta Górniak przyznała się, że jest zakochana. Edyta Górniak - polska piosenkarka, kompozytorka w swoim wywiadzie z Kubą Wojewódzkim powiedziała o to, że jest zakochana. Na początku rozmowy prowadzący podarował dziewczynie kwiaty, a potem nagle zapytał, czy spotyka się ona z kimś? Więcej na ten temat czytaj tu.  

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com