Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca urodziła swoje trzecie dziecko -syna Henryka. Na pojawienie się tego malucha Małgosia z Radkiem czekała z wielką niecierpliwością. Teraz celebrytka aktywnie zajmuje się swoim ciałem. Ma swojego własnego trenera, który jej pomaga szybko wrócić się do byłej sylwetki. Ostatnio Małgosia postanowiła organizować dla siebie "dzień piękności". Zrobiła między innymi laminowanie rzęs, pedicure, manicure i maskę nawilżającą dłonie.

Oto gwiazdy, które otwarcie mówią o swoich problemach z tarczycą. To powszechny problem

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Do tego dołączył się jeszcze zabieg ujędrniający. Z tego gwiazda wrzuciła zdjęcie z zabiegu, na którym znajdowała się w samych stringach. Trzeba się przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda bardzo pięknie. Po jej ciążowych okrągłościach nie zostało i śladu. 

„Jeszcze nie jest idealnie, ale już na dobrej drodze” -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim Insta Story. 

Oliwia Bieniuk debiutuje na okładce popularnego magazynu. Udzieliła bardzo szczerego wywiadu

Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan

Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Rozenek odwiedziła fryzjera. Mimo tego, że Małgosia jest teraz zapracowaną mamą, nie pozwoli sobie na odmowę chwili dla siebie i swojego ciała. Gwiazda postanowiła zrobić sobie dzień piękna, by poprawić nie tylko swój wygląd, ale też samopoczucie. Według relacji Gosi na Instagramie, tego dnia postawiła ona między innymi na laminowanie rzęs, pedicure, manicure i maskę nawilżającą dłonie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com