Program "Królowe życia" staje się coraz bardziej popularny w Polsce. I choć twarze w show co jakiś czas zmieniają się i w świat show-biznesu wkraczają coraz to nowsze osoby, to i tak największą osobistością programu jest Dagmara Kaźmierska.

Oprócz Dagmary, w show występują także jej bliscy i przyjaciele. Jedną z tych osób jest Jacek Wójcik. Mężczyzna cieszy się ogromną sympatią widzów, jednak dotychczas mężczyzna niewiele o sobie mówił.

View this post on Instagram

😜😜😜LUDZIE NIE DLATEGO PRZESTAJĄ SIĘ BAWIĆ , ŻE SIĘ STARZEJĄ , LECZ STARZEJĄ SIĘ, BO PRZESTAJĄ SIĘ BAWIĆ ❤️❤️❤️Mark Twain ❤️❤️❤️Buziaki Kochani i niech się Wam dziś przydarzy coś miłego , co ucieszy Wasze serca ❤️❤️❤️ Całuję mocno ❤️ @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.pl @optyk.kochanski @donnakaran #goodday #friends #smile

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Danuta Martyniuk ostro o byłej dziewczynie Daniela. Padły przykre słowa

Tajemnica Jacka Wójcika wyszła na jaw

Dopiero w najnowszym - dziewiątym już sezonie "Królowych życia" wyszło dopiero na jaw, że Jacek ma aż dwóch dorosłych synów. Dotychczas ten fakt nie wyszedł na światło dzienne.
 
A co jeszcze wiemy o szalonym Jacku? Mężczyzna zawodowo jest artystą plastykiem i zajmuje się renowacją obiektów sakralnych. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com