Celebrytka wygląda świetnie i wydaje się, że skutecznie oszukuje swój wiek. Przed swoimi urodzinami na Instagramie zamieściła zdjęcie z siłowni, na którym demonstruje stonowany brzuch i smukłą sylwetkę. W tym samym czasie Jennifer jest mamą dwójki dzieci.

View this post on Instagram

Baby hairs and moñitos ✨✨

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Piosenkarka jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej formy od dawna są tematem rozmów wśród fanów. Jennifer nawet ubezpieczyła pośladki, aby czuły się komfortowo i nie martwiły się o wdzięki. Według jednej wersji Jennifer Lopez ubezpieczyła swoje pośladki na 300 milionów dolarów, według innej na 27 milionów dolarów. Plotka głosi, że ciało Jennifer jest całkowicie ubezpieczone na ponad 1 miliard dolarów.

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Dagmara Kaźmierska pokazała swoją mamę. Kobieta jest bardzo podobna do swojej córki

Fani zastanawiają się: jaki jest sekret piękna celebrytki? Wbrew powszechnym stereotypom na temat dobrych genów mama Jennifer nie ma modelowego wyglądu, a utrzymanie harmonii przypada piosenkarzowi z wielkim trudem. Na siłowni spędza dosłownie dnie i noce, jej forma jest monitorowana przez trenera. Pół godziny zajmuje cardio, a kolejne pół godziny - moc. Gwiazda mniej stara się opalać, a jeśli pojawi się na słońcu, używa silnego kremu ochronnego.

Jennifer Lopez zawsze wyglądała młodo i pięknie. Z czasów, kiedy JLo miała 20 czy nawer 30 lat, prawie nic się nie zmieniło. Możliwe, że nawet z wiekiem stała tylko lepszą. Zgadzasz się z tym?

Jennifer Lopez w młodości:

Jennifer Lopez Fotobank Getty Images

Fotobank Getty Images

Fotobank Getty Images

Fotobank Getty Images

Ola Kwaśniewska komunikuje się z hejterami. Ostro odpowiedziała na jeden z komentarzy

Fotobank Getty Images

Fotobank Getty Images

Fotobank Getty Images

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com