Aleksandra Żebrowska jest bardzo znana w polskim show-biznesie, jako żona aktora Michała Żebrowskiego. On w swoje czasy zagrał w takich filmach, jako Ogniem i mieczem, Wiedźmin.Małżeństwo ma wielką różnicę w wieku, ale nawet to nie przeszkadzało im założyć wielką i mocną rodzinę, w której urodziła się trójka dzieci. Od niedawna Zebrowscy powitali swojego trzeciego syna, którego imię jest Feliks. Ola jeszcze w momencie ciąży często dzieliła się zdjęciami swojego brzuszka i nie bała się pokazać siebie w nie zbyt pięknej odsłonie.

Dość marnowania jedzenia. Oto genialne pomysły na wykorzystanie czerstwego chleba

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Aleksandra Żebrowska nałeży do tych gwiazd, które mogą pokazać siebie z różnych ujęć. Ostatnio zamieściła dwa zdjęcia. Na pierwszym celebrytka pozuje miesiąc po porodzie, na drugim tydzień po porodzie. 

#2020 miesiąc po porodzie vs #2013 tydzień po porodzie. Tęsknię za @teatr6pietro ale dzisiaj nie byłoby szans, żebym z doklejonymi rzęsami wyszła z domu w czymkolwiek innym niż dres -napisała Aleksandra Żebrowska. 

Ola Kwaśniewska komunikuje się z hejterami. Ostro odpowiedziała na jeden z komentarzy

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów od internautów. Większość ceni Aleksandrę za to, że nie wstydzi pokazać całą prawdę:

  • Kocham Twój dystans do Was! Ratujesz mi światopogląd swoja ironia o nie-instazyciu.
  • Jesteś piękna, dzielna i wspaniała. Tęsknimy za Wami i teatrem. Trzymajcie się!
  • Uwielbiaaaaaam tą prawdę . Nie zawsze jest tak samo. Po pierwszym porodzie, kilka dni po leciałam na zakupy do sklepu, po drugim 6 lat później, byłam w takiej kondycji psychicznej, że miałam ochotę przez bite 3 miesiące nie wychodzić z domu. Zaakceptowałam.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com