Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej znanych osób polskiego show-biznesu. Swoja popularność zdobyła dzięki programu "Królowe życia". Większość widzow lubiła swoją otwartością i zawsze dobrym nastrojem. Gwiazda jst aktywna w swoich social mediach, czasami publikuje zdjęcia ze swoją rodzina. Ostatnio Dagmara pokazała, jak wygłada jej brat Łukasz. Mężczyzna na co dzień mieszka w Niemczech i rzadko kiedy przyjeżdża do ojczystej Polski.

Kim jest partner Anety Zając i jak się poznali? Wyciekły kolejne szczegóły na ten temat

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Kotońska zademonstrowała swój biust. Zachwyciła fanów odważnym kadrem

Katarzyna Skrzynecka pokazała się z piękną fryzurą: fani zachwyceni jej nową odsłoną (ZDJĘCIE)

Fani oszaleli: Ola Szwed pokazała swoje piersi (FOTO)

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

Teraz Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjeciem swojej mamy. W swoich mediach społecznościowych celebrytka wystawiła zdjęcie, gdzie pozuje w auto razem ze swoim synem Conanem i mamą Romą. Warto zauważyć, że kobieta ma podobny styl, jak i jej córka. Ona ma na sobie mnóstwo biżuterii i niezwykłą fryzurę. 

Za miesiąc ślub roku! Joanna Przetakiewicz i Rooyens powiedzą „tak” w cudownym miejscu

MAMA. POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ. NAKARMI, NAWET GDY NIE MA ZA CO. PRZYTULI, KIEDY CI SMUTNO I KOCHA, BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO- CO BYŚ NIE ZROBIŁ. Po prostu MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTĄPI. Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię. Którą usilnie proszę od kilku lat, żeby wzięła udział w KRÓLOWYCH. Ale konsekwentnie odmawia, argumentując: TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA. JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ. Ale może kiedyś, kiedyś … Tymczasem moje dwa serduszka  @conanbestia jadą ze mną na Komunię do Antosia. I teraz już widzicie, że Conanek to jest cała Babcia Romcia. Nosek, oczy i usta po Romci. Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci. Całujemy mocno -napisała Dagmara.

View this post on Instagram

❤️MAMA❤️POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ❤️NAKARMI , NAWET GDY NIE MA ZA CO ❤️PRZYTULI , KIEDY CI SMUTNO ❤️I KOCHA , BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO -CO BYŚ NIE ZROBIŁ ❤️Po prostu 💙MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTÀPI 💙Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię ❤️Którą usilnie proszę od kilku lat , żeby wzięła udział w 👑KRÓLOWYCH 👑Ale konsekwentnie odmawia argumentując 😜😜😜TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ 💣🙈W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA 😜😜JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ😜🙈Ale może kiedyś , kiedyś ... Tymczasem moje dwa serduszka ❤️❤️ @conanbestia jadą ze mną na Komunię do Antosia ❤️ I teraz już widzicie , że Conanek to jest cała Babcia Romcia 😘😜nosek , oczy i usta po Romci 😍Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci 😜😜😜😜Całujemy mocno ❤️ @conanbestia @optyk.kochanski

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Jak uważasz, czy jest podobna kobieta do swojej córki?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


                                                                                                                                                                                                                                                                      

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie