Córka polskiej restauratorki Magdy Gessler, Lara Gessler jest w ciąży. Jeszcze wiosną gwiazda wystawiła miłe zdjęcie z okrągłym brzuszkiem i poinformowała, że spodziewa się dziecka. Ojcem dziecka jest jej partner, prawnik Piotr Szeląg. Wcześniej mężczyzna bardzo specyficznie odniósł się do ślubu. Uważał, że nie obowiązkowo mieć jakąś formalność, aby twój związek był mocniejszy.

Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów – powiedział w rozmowie z Twoim imperium. 

Za miesiąc ślub roku! Joanna Przetakiewicz i Rooyens powiedzą „tak” w cudownym miejscu

W obecnej chwili sytuacja się zmieniła. Piotr Szeląg oświadczył się Larię Gessler. Szcześliwa Lara pochwaliła się błyskawicznym pierścionkiem w swoich social mediach. Opublikowała zdjęcie samego piękna i pokazała się razem z ukochanym.

Najszczęście @piotr.szelag #najszczęście #miłość -napisala celebrytka na swoim Instagram. 

Popularne wiadomości teraz

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Małgorzata Rozenek-Majdan probuje siebie w aktorstwie. Prezenterka zagra w nowym filmie Patryka Vegi

Oczywiście pod postem nie zabrakło komentarzy z gratulacjami, do których dołączyła się i sama Magda Gessler. Na swoim Instagram opublikowała zdjęcie córki i napisała piękny komentarz:

Lara, z całej duszy, życzę wspaniałych dni, które trzeba celebrować. Moja córka <3

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com