Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens odkąd ujawnili swój związek w mediach, stali się bez wątpienia jedną z najsłodszych par w social-mediach. Miłość od nich aż paruje. Wszyscy więc nie mogli doczekać się ślubu pary. Dotychczas jednak nikt tego wydarzenia nie zapowiadał, ale Pudelek donosi, że wszystkich fanów tego związku czeka miła niespodzianka.

View this post on Instagram

♥️♥️

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Tomasz Komenda zostanie ojcem! W „Dzień Dobry TVN” zdradził jak nazwie swoje dziecko

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Osoba z otoczenia Joanny i Rinke'go zdradziła portalowi, że planują oni ślub na przełomie września i października.

Joasia i Rinke wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show biznesu. Mimo że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty – donosi Pudelek

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz? Jej apartament to synonim luksusu

Jeśli ktoś myśli jednak, że będzie to cicha uroczystość na plaży to może się zszokować, bowiem według informatora Pudelka, będzie to ogromna impreza.

Przetakiewicz traktuje to wesele jako event życia. Wesele będzie trwało 3 dni i ma przyćmić wszystkie dotychczasowe w show biznesie. Zaproszonych jest jedynie 38 osób – sama „śmietanka”, w tym m.in. Edward Miszczak – czytamy na portalu

Przyznajemy, że mamy nadzieję, że te plotki potwierdzą się i już wkrótce czeka nas wszystkich istny ślub roku, bowiem czego można się spodziewać po osobie kochającej luksus tak jak Joasia Przetakiewicz? To będzie piękne widowisko niczym festiwal miłości!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com