Aneta Zając w ostatnim czasie mocno zmieniła swoje życie. Schudła ponad 10 kilogramów i zakochała się, a to - sami przyznajcie - poważne życiowe zmiany.

Jednak aktorka tak, jak chroni wizerunku swoich dzieci, tak też postanowiła nie pokazywać twarzy swojego partnera. Nic także o nim nie powedziała swoim fanom.

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód. Jest nagranie

Jednak Flesz, dzięki znajomościom dotarł do osoby z otoczenia gwiazdy "Pierwszej Miłości", która była bardziej wylewna na temat relacji Anety, niż ona sama.

Owszem, Aneta jest zakochana, mniej więcej od dwóch miesięcy. To dopiero początek związku, ale świetnie rokuje na wspólną przyszłość — mówi znajomy Anety Zając.

Tomasz Komenda zostanie ojcem! W „Dzień Dobry TVN” zdradził jak nazwie swoje dziecko

Dwutygodnik dotarł także do doniesień na temat tego, jak poznała się ta dwójka oraz jak lubią spędzać czas.

Aneta i jej ukochany lubią spędzać czas we dwoje za miastem, na Mazurach, czy nad Bałtykiem. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się też, że para poznała się dzięki zaangażowaniu wspólnych znajomych i że nowy partner nie jest związany z show-biznesem — czytamy w Fleszu

Także z racji tego, że mężczyzna Anety nie pochodzi ze świata show-biznesu, woli pozostać anonimowy i nie zamierza się ujawniać.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com