Niedawno Daniel Martyniuk - król dram polskiego show-biznesu posunął się w swoich oskarżeniach na Insta Stories dalej niż zazwyczaj i okropnymi słowami potraktował swoją byłą dziewczynę Faustynę. Było to obrzydliwe zachowanie warte negowania.

Daniel Martyniuk poniżył swoją byłą dziewczynę w najgorszy sposób. Gorzej już być nie może

Po takim incydencie zawsze ciekawi ludzi co o poczynaniach Daniela myślą jego rodzice. W Twoim Imperium Danuta Martyniuk co prawda nie odniosła się do zachowania swojego syna w social mediach, jednak powiedziała, co sama myśli o Faustynie, czyli ex Daniela.

Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Nigdy zresztą nie chciałam — skomentowała gorzko

Zenek Martyniuk w książkach do języka polskiego dla szóstoklasistów? To nie żart, to rzeczywistość

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Co ciekawe, w tej samej rozmowie Danuta wypowiedziała się na temat Eweliny, czyli żony Daniela, z którą z resztą się rozwodzi.

Ewelina jest dla mnie jak córka, bo to jest anioł, nie dziewczyna. To ona zawsze będzie moją synową, moją rodziną. - wyznała Danuta

Po takich słowach można wysunąć wniosek, że Faustyna faktycznie mocno zaszła za skórę Martyniukom. Może to właśnie ją obarczają "zepsuciem" jedynego syna?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com