Anna Lewandowska od niedawna stała mamą po raz drugi. Ze swoim mężem Robertem Lewandowskim powitali drugą córeczkę Laurę. Małżeństwo razem wychowują swoich małych dzieci. Często spacerują z nimi, zajmują się ich wykstałceniem. Innymi słowami robią wszystko, aby ich dziewczynki czuli się bardzo dobrze i szczęśliwie.

Anna i Robert Lewandowskie (Fotobank Getty Images)

Tomasz Komenda zostanie ojcem! W „Dzień Dobry TVN” zdradził jak nazwie swoje dziecko

 Anna Lewandowska, jak i prawie każda publiczna osobowość, ma swoje konto na Instagram. Tam ona często zamieszcza zdjęcie nie tylko ze swojej pracy, a i kochanej rodziny. Między innymi pokazuje Klarę i Laurę. Ostatnio Lewandowska pochwaliła się zdjęciem ze swoją małą coreczką Laurą. Dodatkowo zdradziła, w jaki sposób wychowuje swoich dzieci.

Anita Lipnicka świętuje z mężem czwartą rocznicę ślubu. Ich zdjęcia z ceremonii robią wrażenie

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

 

Zdrowie, miłość, szczęście. Każdy, bez wyjątku na to zasługuje. Być może zabrzmi to jak banał, ale tak uważam. Wiecie co głównie pomaga osiągnąć powyższe?POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Dlatego zachęcam do budowania zdrowych relacji ze swoim dzieckiem (dziećmi) od najmłodszych lat. Okazujmy wsparcie, dużo zrozumienia, miłości. Słuchajmy, podpowiadajmy, rozmawiajmy, bądźmy na 100% . Pokazujmy naszym dzieciom, że są wspaniałe, wartościowe i tak bardzo kochane -napisała polska gwiazda. 

View this post on Instagram

Health, love, happiness. Everyone, without exception, deserves it. It may sound like a cliche, but its true. Do you know what mainly helps to achieve it? ➜sense of self-worth That's why I encourage you to build a healthy relationships with your kids from an early age. Show your support, love. Let's listen, suggest, talk, be there 100%. Let's show our children that they are wonderful, valuable and loved. ______________________ Zdrowie, miłość, szczęście. Każdy, bez wyjątku na to zasługuje. Być może zabrzmi to jak banał, ale tak uważam. Wiecie co głównie pomaga osiągnąć powyższe? ➜ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Dlatego zachęcam do budowania zdrowych relacji ze swoim dzieckiem (dziećmi) od najmłodszych lat. Okazujmy wsparcie, dużo zrozumienia, miłości. Słuchajmy, podpowiadajmy, rozmawiajmy, bądźmy na 100% . Pokazujmy naszym dzieciom, że są wspaniałe, wartościowe i tak bardzo kochane❤️ Tylko tyle i aż tyle. 🎈#Laurka #momlife #momoftwo #annalewandowska #family

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Pod postem pojawiło sie mnóstwo komentarzy od internautów, które w pełności zgadzali się z Lewandowską.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com