Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca powitali na świecie współnego dziecka -Henryka Majdana. Na ten szczęśliwy moment małżeństwo czekało z wielką niecierpliwością. Aby zostać rodzicami musieli podjąć wielki wysiłek, między innymi Małgorzata przez długi czas nie mogła zajść w ciążę, aż dopóki nie skorzystała się w metody in vitro.

View this post on Instagram

Z Pysią na planie 🥰

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

Co robi po nocach Andrzej Duda? Paparazzi dopatrzyło się niepokojących rzeczy

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Cudzych dzieci nie istnieje: historia o tym, jak mężczyzna adoptował dziecko, które znalazł prosto na uboczu

Majdanowie w swoich mediach społecznościowych często dziełą się zdjęciami swojego słodkiego Henryczka. Najszczęśliwy tata na świecie, a właśnie Radosław Majdan, ostatnio zamieścił kolejne mile zdjęcie z maluszkiem. Gwiazdor musiał spędzić noc poza domem, więc bardzo brakowalo mu małego synka obok. Kiedy się wrócił, to w pierwszej kolejności poszedł do swojego synka. 

Zenek Martyniuk w książkach do języka polskiego dla szóstoklasistów? To nie żart, to rzeczywistość

Stęskniony tata wrócił do domu. To była moja pierwsza noc poza domem, od urodzenia Henia. Mówi się, że mając małe dziecko, ciężko się wyspać, ale ja bez mojego #dzidziuśmajdana dopiero się nie wyspałem -napisał Radosław Majdan na swoim Instagram.

Przypominamy, że Radosław Majdan już wie dużo o wychowaniu dzieci, spędzał czas razem z dwoma synami Małgorzaty Rozenek od jej pierwszego związku z Jackiem Rozenkiem. Natomiast Radek zawsze marzył o swoim własnym dziecku. Tylko w wieku 48 lat jego największe marzenie się spełniło. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com