Historia Tomasza Komendy stała się szablonowym przykładem tego, jak wymiar sprawiedliości nie do końca jest sprawiedliwy i jak może zniszczyć życie człowiekowi, który jest niewinny, ale pasuje do profilu sprawcy. Mężczyzna niesłusznie oskarżony za makabryczną zbrodnię na 25 lat więzienia nie raz próbował popełnić samobójstwo. Był niewinny, a oprócz zamknięcia, znęcano się nad nim psychicznie i fizycznie. Kto z nas w takiej sytuacji by się nie załamał?

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód. Jest nagranie

Jednak po 18 latach walki o prawdziwą sprawiedliwość Tomasz Komenda został oczyszczony z zarzutów i wyszedł na wolność. Mężczyzna praktycznie musiał się nauczyć życia na nowo. 

Jego traumatyczne przeżycia zainspirowały reżysera Jana Holubka do stworzenia o nim filmu, a na jego premierze wydarzyło się coś niesamowitego. Tomasz Komenda postanowił się oświadczyć swojej ciężarnej narzeczonej Annie Walter. Kobieta oczywiście zgodziła się.

Tomasz Komenda i Anna Walter zaręczyli się

Popularne wiadomości teraz

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Anna Walter i Tomasz Komenda

"Dzień Dobry TVN" z głośnych zaręczyn postanowiło zaprosić parę do swojego studia. Wspólnie opowiedzieli o tym, jak zaczęła się ich znajomość, ale też o tym, z czym na co dzień musi mierzyć się mężczyzna. Tomasz Komenda niestety jest ofiarą hejtu. Przede wszystkim bardzo rani go fakt, że ojciec zamordowanej dziewczyny, za zabójstwo której został niesłusznie sakazany - wciąż nie wierzy w jego niewinność.

Mąż dowiedział się o zdradzie żony. Jego zemsta była przemyślana i upokarzająca

Jednak oprócz tego, Tomasz wraz z narzeczoną zdradzili, że spodziewają się synka, którego chcą nazwać Filip, co szczególnie uradowało prowadzącego wtedy odcinek programu - Filipa Chajzera.

Życzymy parze dużo spokoju, miłosci i szczęśliwego rozwiązania.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com