Aleksandra Żebrowska jest żoną znanego polskiego aktora Michała Żebrowskiego. Nie zwracając uwagę na wielką różnicę w wieku, im udało się założyć mocną rodzinę. Od niedawna Ola urodziła trzeciego synka Feliksa. W swoich social mediach gwiazda często dzieli się zdjeciami swojego "cudownego" macierzyństwa.

View this post on Instagram

Ostatnie tygodnie były w moim wydaniu szalenie kobiece - nie śpię, ale i tak 24h na dobę spędzam w koszuli nocnej, z umownym kokiem związanym na czubku głowy, z dzieckiem na brzuchu i biustem zmieniającym rozmiar 4 razy dziennie. Od rana do nocy ukladam się na kanapie w dziwnych pozycjach mających ułatwić karmienie, w przerwach odpisuję na maile, a wieczorami zamiast posiłków z zalecanej kaszy jaglanej, zjadam torbę bobu i obgryzam brzegi pizzy po dzieciach. Jeśli masz podobnie - wiedz, że jesteś wielka 🤭 wyjątkowa i dzielna. Czy ktoś mógłby to wszystko zrobić za Ciebie? Nikt. 💪Niezależnie od tego czy rodziłaś naturalnie, czy karmisz piersią czy butelką, czy gotujesz obiady czy zamawiasz tę pizzę trzeci dzień z rzędu. Albo czy martwisz się, że Twoje dzieci zaczynają szkołę w środku pandemii, czy jednocześnie po cichu nie mogłaś się doczekać aż pozbędziesz się ich z domu 😬💪 Dziś rusza kampania „Kobiety w Roli Głównej” w której mam przyjemność brać udział. Dziękuję @lorealparis za zaproszenie do Waszego #BeautySquad ❤️ Zachęcam wszystkie Kobiety - mamy i nie-mamy do podzielenia się swoimi manifestami, hasłami, które dodają Wam siły 💪 Jest duże prawdopodobieństwo, że dodadzą one też otuchy innym. A pojęcie „kobiecej siły” nabiera zupełnie nowego znaczenia kiedy my, kobiety, wspieramy siebie nawzajem ❤️ link do konkursu na FB L’Oreal Paris jest w stories ❤️ #KOBIETYWROLIGLOWNEJ

A post shared by Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) on

Dorota Szelągowska pokazała mieszkanie

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Ostatnio na swoim Insta Story podzieliła się nie zbyt pięknym widokiem. Aleksandra pokazała, jak wyglądają jej paznokcie. Od tak dawna nie robiła manicure, że hybryda na jej paznokciach w całości odrosła.

Hybryda jeszcze z lipca -napisała Ola Żebrowska. 

Ola Żebrowska pokazała swoje paznokcie

Ola Żebrowska pokazała swoją hybrydę

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się prezentem od męża na rocznicę ślubu. Ale jaki Radek jest romantyk!

Tak to jest, kiedy jesteś matką. Żebrowska znajduje się zawsze obok swojego syna, więc nie za bardzo ma czas na samą siebie. Ale oczywiście można to naprawić!

Tak samo czytaj o tym, jak Ola Żebrowska pokazała swoją codzienność. Ola Żebrowska należy do tych gwiazd, które się nie boją pokazywać swoją prawdziwą "piękność". Od niedawna urodziła swojego trzeciego synka Feliksa. Jeszcze w tym momencie, gdy była w ciąży, Żebrowska aktywnie pokazywała siebie pod różnymi kątami. Mogła wystawić zdjęcie w nie zbyt pięknej bieliźnie z wielkim brzuchem. Aleksandra nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com