Polska piosenkarka Magda Umer straciła swojego męża. O tym dowiedzieliśmy w poście aktorki Krystyny Jandy, która była dobrą przyjaciółką Magdy. 

"Co za koszmarny rok!Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer (...) Trudny czas" - udostępniła w swoim profilu na Facebook Krystyna Janda.

Polska piosenkarka Magda Umer

Plus do tego szczero o swoich ostatnich wspomnieniach z ojcem, napisał synek Franciszek Przeradzki. Ten post jest bardzo wzruszającym:

"Byłeś jedynym człowiekiem jakiego znam, który miał we wrześniu spakowane prezenty na gwiazdkę. Zresztą dzień przed wypadkiem napisałeś na swoim facebooku „Do widzenia, do jutra”. Nie dałeś się zaskoczyć".

Popularne wiadomości teraz

TOP10 uroczych zdjęć zwierzaków. Po ich obejrzeniu buzia śmieje się sama

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Trudne chwile w życiu Krzysztofa Krawczyka: "Nie przestajemy płakać i modlić się"

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Magda Umer

Wiadomo, że Andrzej Przeradzki był inżynierem i przedsiębiorcą. Jego pasją było nurkowanie. Pierwszego udaru doznał sześć lat temu podczas pobyty w Egipcie. Od tamtej pory przeżył jeszcze dwa wylewy.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Godfrey Gao nie żyje. Czasem w życiu zdarzają się takie rzeczy, których nikt w stanie przewiedzieć. Tak, na przykład zupełnie przypadkowo chiński aktor Godfrey Gao zmarł pod czas nagrania reality show. Show opierało się na zmaganiach dwóch drużyn, które konkurują ze sobą w zawodach sportowych. Przeszkody są bardzo wymagające i od uczestników było wymagano najawność bardzo dobrej fizycznej aktywności. Szczegółowo czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz tu koleżanka.com