9 września nie stało Gienka Loski, zwycięzcę pierwszej edycij programu "X-Factor". Udar był wynikiem urazu głowy, którego Loska doznał po upadku ze schodów w 1999 roku. W tym czasie Genek przeszedł kilka operacji w polskich szpitalach. Przeszedł również poważny kurs rehabilitacyjny po mikrostanie w 2016 roku. Na początku maja 2018 roku Loska przyjechał z Polski do rodzinnego miasta w Białorusi, aby odwiedzić matkę, a 5 maja doznał nowego krwotoku mózgowego. Wokalistę pożegnali, między innymi Maja Sablewska i Czesław Mozil. 

Gienek Loska

Nie żyje mama Hanny Lis. Dziennikarka udostępniła zdjęcie kochanej matusi

Polski dziennikarz Kuba Wojewódzki także pożegnał zmarłego Gienka Loskę. W swoich social mediach opublikował krótkie pożegnanie.

Nigdy nie było nam po drodze. Uważałem, że "X Factor" to nie był program dla niego. Byłem pewny, że to nie jest świat dla niego. Był wolnym człowiekiem. I takim pozostał. Tak go zapamiętam -napisał na swoim koncie w Facebook. 

Popularne wiadomości teraz

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Kiszona cukinia! Rewelacyjny przepis

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Nigdy nie było nam po drodze. Uważałem, że X Factor to nie był program dla niego. Byłem pewny, że to nie jest świat dla niego. Był wolnym człowiekiem. I takim pozostał. Tak go zapamiętam. k.

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on Thursday, September 10, 2020

Ania Rusowicz żegna Gienka Loskę

Pod tym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Świetny wokalista i muzyk, skromny człowiek obdarzony ogromnym talentem. Podziwiam za to, że nie dał się wciągnąć w ten cały celebrycki świat, pełen beznadziejnych ludzi, którzy za kasę zrobią wszystko. Do końca wierny sobie i swoim przekonaniom.

W czasie "X Factora" mnie denerwował, wolałabym, żeby Michał wygrał. Ale zgadzam się z Kubą, on po prostu nie pasował do tego programu.

Byłam na jego koncercie u nas w Żarach dawno temu. Cudowny głos i cudowny talent. Pozostał żal

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com