Hanna Lis rzadko kiedy dzieli się zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Ale na ten zrobiła wyjątek. 4 września zmarła mama Hanny Lis. Aleksandra Stampf’l-Kedaj miała 88 lat. Odeszła kilka godzin po 9. rocznicy śmierci męża, Waldemara Kedaja. Hanna Lis w swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie mamy z młodości i napisała bardzo wzruszające słowa.

Dzisiaj pożegnałam moją Mamę. Taką będziemy Ją pamiętać: promiennie uśmiechniętą, życzliwą, troskliwą, trochę zwariowaną. Po latach Mami i Tati są znowu razem. Odeszła kilka godzin po 9. rocznicy śmierci Taty. Pochowaliśmy Ją w rocznicę Jego pogrzebu. Jest w tym jakaś tajemnica. I pocieszenie. Rozwesel Niebo Mamo. Ucałuj naszego Tatę i Dziadka. Kochamy Cię bardzo. Aleksandra Stampf’l-Kedaj. 15.06.1942-04.09.2020 -napisała. 

View this post on Instagram

Dzisiaj pożegnałam moją Mamę. Taką będziemy Ją pamiętać: promiennie uśmiechniętą, życzliwą, troskliwą, trochę zwariowaną. Po latach Mami i Tati są znowu razem. Odeszła kilka godzin po 9. rocznicy śmierci Taty. Pochowaliśmy Ją w rocznicę Jego pogrzebu. Jest w tym jakaś tajemnica. I pocieszenie. Rozwesel Niebo Mamo. Ucałuj naszego Tatę i Dziadka. Kochamy Cię bardzo. Aleksandra Stampf’l-Kedaj. 15.06.1942-04.09.2020❤️

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

A post shared by Hanna Lis (@hanna_lis) on

Anna Mucha w skórzanym mini i z otwartym biustem. Aktorka zabłysnęła sylwetką na imprezie

Nasze kondolencje...

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com