Anna Mucha jest znana polską aktorką, która otrzymła swoją popularność dzięki serialu "M jak miłość". W nim pojawiła się po raz pierwszy w wieku 17 lat. Ostatnio o Annie Muchy stało się zbyt głośno, wszystko po to, że obok niej pojawił się nowy partner. Im okazal się Kuba Wons, który z zawodu tak samo jest aktorem. Tak w ogóle, Anna Micha ma dwóch dzieci z Marcelem Sorą. Z nim ona się rozstała, ale nie komentowała to w żaden sposób. 

Beata Kozidrak korzysta z uroków słonecznego września

Anna Mucha od niedawna świętowała swoje 40-lecie. Trzeba się przyznać, że polska aktorka w takim wieku wygląda bardzo seksownie i zadbanie. Ostatnio celebrytka pojawila się na jednej imprezie w stolicy.

Brat Agaty Dudy udzielił szczerego wywiadu. Na jaw wyszły sekrety rodzinne Kornhauser'ów

Gwiazda jak zawsze była ubrana bardzo seksownie i czarująco. Miała na sobie obcisłą, skórzaną suknię. Największą uwagą przyciągnął jej biust, który dobrze wyjrzał. Jak widać, Anna Mucha zawsze wybiera to, co najbardziej przyciągał uwagę innych.

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Anna Mucha. Zdjęcie East News

Aktorka Anna Mucha. Zdjęcie East News

Jak wam aktorka w takim ubraniu?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Kaczorowska podzieliła się zdjęciem swojej seksownej sylwetki. Agnieszka Kaczorowska w ostatnich miesiącach czerpie bardzo dużo satysfakcji z macierzyństwa, prowadzenia domu i dzielenia się cennymi radami z fankami. Nie zapomina jednak o sobie. Aktorka od dziecka zajmuje się tańcem. Doskonale więc wie jak dbać o zdrowie, prawidłowe odżywianie, a także wie jak sport wpływa na zachowanie pięknej sylwetki. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com